^

Zegarki TomTom ze wsparciem iOS

Przemysław Marczyński

4 grudnia 2013

TomTom zegarkisportowe

Firma TomTom chociaż kojarzona zazwyczaj z nawigacjami samochodowymi to skutecznie wspierała sportowców. To właśnie jej rozwiązania napędzały zegarki dla biegaczy firmy Nike. Od jesieni TT wprowadził własne produkty dla osób czynnie uprawiających sport. W ofercie mamy dwa urządzenia – TomTom Runner oraz TomTom Multi-Sport. Sami jednak wiecie, że dziś świat oszalał na punkcie informowania wszystkich w sieci ile kilometrów dziś przebiegłem lub ile basenów udało mi się przepłynąć. W ten nurt wkrótce wejdą również wspomniane wcześniej produkty.

TomTom MYSPORTS APP

TomTom zapowiedział, że aplikacja o nazwie TomTom MySports zostanie wkrótce przekazana do Apple. Program umożliwi dostęp do serwisu TomTom MySports bez konieczności zasiadania do komputera. Zegarki będą łączyć się z iPhonem przy pomocy technologii Bluetooth. Pozwoli to między innymi na szybsze rozpoczęcie i automatyczne pobieranie danych satelitarnych QuickGPSFix.

Jest kilka niewiadomych w tej informacji. TomTom’a nie podał ani daty ani ceny programu. Jedno jest jednak pewne, bez upubliczniania osiągnięć w internecie bieganie traci sens. Dobrze, nazwijmy to inaczej… trudniej jest się zmotywować 😉

Program od TomToma znajdziecie w niedalekiej przyszłości pod tym adresem – klik

Więcej o zegarkach – http://sports.tomtom.com/pl_pl/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy