^

Czarny Piątek = promocje

Przemysław Marczyński

28 listopada 2013

Blackpiatek
Chociaż piątek – a właściwie Czarny Piątek – dopiero jutro, to gorący czas zakupów zaczął się nieco wcześniej. Utarło się już, że tego „czarnego” dnia różne firmy oferują przeceny sowich produktów. Polski oddział Apple nie szaleje dając jedynie darmową wysyłkę ale inne firmy nadrabiają ten „czarny dowcip” rabatowy. Poniżej kilka moich propozycji, na które warto zwrócić uwagę. Was jednak odsyłam na strony produktów/aplikacji, które kiedyś zamierzaliście kupić. Jutro może być dobry dzień na zakupy w znacznie obniżonej cenie.
Belight Software – 50%
Jedna z moich ulubionych firm przycina ceny o połowę. Już dziś możecie kupić świetne narzędzie do projektowania wnętrz Live Interior czy prosty w obsłudze program Swift Publisher do tworzenia rozmaitych publikacji.
Witryna promocji – http://www.belightsoft.com/blackfriday/
Telestream – 30%
Najlepsza aplikacja (i mówię to z pełną świadomością) do nagrywania i obróbki wideo z naszego biurka – ScreenFlowjest do kupienia w niższej cenie podobnie jak reszta produktów od Telestream.
Promocja po użyciu kodu BlackCyber2013 na stronie http://www.telestream.net/purchase/store.htm
AgileBits – 40%
Jedna z najczęściej używanym aplikacji na moim komputerze jak i iPhonie – 1Password. Ten menedżer haseł możemy mieć teraz w dużo niższej cenie. Warto zerknąć.
Zerknij tu po rabat dla OS X i iOS
PreSonus – 50%
Jedna z ciekawszych aplikacji do obróbki dźwięku – Studio One – dostaje rabat 50%. Łakomy kąsek dla producentów wszelkiej maści audio.
Witryna promocji – klik
Marketcircle – 20%
Doskonały Daylite do zarządzania projektami oraz aplikacja do wystawiania rachunków Billings Pro. Te aplikacje bronią się nawet bez rabatów.
Kod rabatowy BLACKFRIDAY. Witryna – https://www.marketcircle.com/
500px – 30%
Cenię i polecam tą usługę do przechowywania zdjęć. Jest to również ciekawe miejsce na szukanie inspiracji oraz podziwiania kunsztu jak mają ludzie trzymający aparat w dłoni.
Witryna promocji – klik. Od jutra, godzina 12:00AM (EST).
Miłych zakupów życzę. Mam nadzieję, że znajdziecie coś specjalnie dla siebie.
Aktualizacja. Jest jednak przecena w sklepie Apple – klik

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (5)
L

5 komentarzy

 1. Behinder

  Jeszcze dodaj chociaż to może nie Black Friday że za skorzystanie z New Relic dostaniesz konto Tuts+ Premium na rok 🙂

  • pemmax

   Co to jest? 😉

 2. bach

  Ten rabat na 1password dla OS X – chyba zły link 🙁

 3. Krzysztof Kwiatkowski

  Swift Publisher 3 już kilka dni temu kupiłem w cenie 13,99 EUR. Program bardzo fajny. Zamierzam przerobić swoje karty katalogowe na nowy fajniejszy design właśnie w Swifcie 🙂