^

MacGadka – ta o najważniejszych aplikacjach

MacGadka_20130630
Przyznaję się, w amoku ostatnich dni zapomniałem poinformować o moich ulubionych nagrodach jakie corocznie są rozdawane w świecie Apple – ADA. To tutaj tęgie głowy z Cupertino cedzą, wybierają i segregują aplikacje aby móc wybrać te najciekawsze. Zatem naprawiamy błąd i w najnowszej MacGadce prawimy o aplikacjach. Opowiemy Wam troszkę o historii i programach jakie wygrywały w minionych latach Apple Designe Awards oraz o aplikacjach jakie sami najchętniej instalujemy u siebie na dysku.
Kontynuuję publikację materiału jaki zgromadziłem na Adobe Creative Days w Warszawie. Jedną z najprzyjemniejszych dla mnie chwil (dobra, to była najfajniejsza część CD;-)) było spotkanie z Rufusem Deuchlerem, człowiekiem odpowiedzialnym za promocję i wizerunek Adobe w świecie. Już wiem dlaczego to On jest ewangelistą Adobe – rozmowa z Rufusem to była prawdziwa przyjemność. Już dawno nie spotkałem tak sympatycznego człowieka, który jakby nie patrzeć jest na świeczniku światka IT (przynajmniej tej części z oprogramowaniem graficznym). Będę wspominał tą rozmowę z łezką w oku.
Zapraszam do odbiorników. Już!
Witryna Macgadk 66. – http://macgadka.pl/?p=890

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy