^

WhatSize za 2 dolary

Przemysław Marczyński

9 kwietnia 2013

2dolars

Akcję promocyjną Two Dollar Tuesday zapewne znacie. Dla sprecyzowania tematu powiem, że we wtorki znajdziecie tutaj aplikacje przecenione do 2 dolarów. Zauroczenie promocjami z tej witryny trwało jakieś… Zawsze był tam jakiś szmelc nie wart wydania nawet 2 dolarów. Dobra, wybaczcie, trafiło się 3 lub 4 razy coś wartego uwagi. Jednak nie na tyle, żeby rozpisywać się o tym na blogasku. Najwyżej jakaś notka na Facebooku lub Twitterze. Nic więcej. Dzisiaj jednak mamy wyjątkowy wtorek (i nie chodzi o aspekt wiosny za oknem). Na 2DT mamy zestaw ciekawych aplikacji, a szczególnie jedna warta jest bezwarunkowego zakupu.

Whatsize

WhatSize pomaga w odszukaniu plików, które często nieużywane od dawna zajmują cenne miejsce na dysku. Wszystko jest tu zobrazowane bardzo czytelnie i łatwo będziemy w stanie przeczyścić zasoby naszego „twardziela”. Jak dla mnie aplikacja warta swojej normalnej ceny (13 dolarów). Taka perełka nie może Wam przejść obok myszki. Polecam bardzo. Używam od długiego czasu. 

WhatSize w MAS – klik

Warto również sprawdzić DiskDrill narzędzie do odzyskiwania skasowanych danych. Cena – 2 dolary. Bierzcie!

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (8)
L

8 komentarzy

  • iAnkada 

   Ok że ma ale sprawdziłeś cenę?

 1. Artur Świątek

  skusiłem się na program, a tu taki żarcik, dwa dolary w plecy…

 2. pemmax

  Ale Panowie nie chcą mnie przekonać chyba, że jest coś lepszego (i dziś tańszego) od WhatSize? ^^

 3. iAccessibility

  Wygląda na to że dzięki twojej rekomendacji apka ta zdetronizowała Mountain Liona w sekcji płatnych aplikacji w polskim Mac App Store! 🙂