^

OmniFocus 2 coraz bliżej

Przemysław Marczyński

20 lutego 2013

OFDebut Main

Nie mam wątpliwości. W 2013 roku najbardziej wypatruję jednego produktu – OmniFocus 2. OmniFocus to menedżer zadań, który ma nam pomagać w zorganizowaniu czasu i w zdyscyplinowaniu nas podczas realizacji projektów/planów. To co oferuje obecna wersja programu deklasuje wielu konkurentów, którzy na rynku „Produktywności” w OS X dość mocno się mnożą. Druga odsłona OF zapowiada się o niebo lepiej. Nowy wygląd, który chyba najbardziej ciążył przy kontakcie z „jedynką” wnosi świeżość do aplikacji. Doskonała opcja Forecast znana z wersji dla iOS tego produktu pokazująca zadania na najbliższe dni. Przemodelowano sposób podglądu elementów oflagowanych i rewizji zadań. Omni Group krok po kroczku odkrywa nam pierwsze sekrety swojego doskonałego produktu. Ja już nie mogę się doczekać. 

Na zaspokojenie pierwszego głodu zapraszam na poniższy film. Właściwa prezentacja OF2 zaczyna się od 8:40 minuty. 

Jeśli chcecie spróbować bety OmniFocus 2 warto zapisać się tutaj. Program jeszcze nie jest rozsyłany do testów, pierwsze testowe wersje mają być dostępne już za chwilkę. Warto nadmienić, że jeśli dziś kupicie w internetowym sklepie Omni Group pierwszą wersję OmniFocus’a, aktualizację do kolejnej odsłony programu otrzymacie za darmo.

Witryna programu OmniFocus – http://www.omnigroup.com/products/omnifocus/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Arkadiusz Zalewski

    Właśnie zarejestrowałem się do bety. Dzięki za link.