^

MacGadka #55 – podsumowanie roku i Macworld

Przemysław Marczyński

30 grudnia 2012

Podcast macgadka

Kolejny odcinek podcastu wylądował w iTunes i w internecie na Mixcloud. Odcinek można powiedzieć wyjątkowy. Pierwszy raz skład podcastu to cztery osoby. Jestem pewien, że naszych gości znacie, bo są częścią szeroko pojmowanego Apple w Polsce. W prograch MacGadki witamy Tomka Wykę, szefa forum MyApple oraz Krystiana z MacKozer.pl Razem podsumowujemy mijający rok. Każdy z Panów powie Wam o najlepszej aplikacji pod OSX, iOS, o ulubionym wydarzeniu i gadżecie 2012 roku. Zatem nudzić się nie będziecie.

Osoby w naszym studio to również skład na zbliżający się wyjazd do San Francisco na Macworld/iWorld. Tomek i Krystian opowiedzą Wam, dlaczego przełom stycznia i lutego będzie bardzo ciekawym czasem i dlaczego warto będzie nas czytać i słuchać 😉 Rozkręcamy pomalutku machinę zwaną Ekspedycją na Macworld. W 55. odcinku będziecie mieli mały przedsmak tego, co Wam damy w ramach reportaży z targów.

Wyprawa na macworld iworld 2013

To nie koniec 😉 Na domiar całego nagrania audio, Tomek pokusił się o nagranie naszego spotkania. Wideo już jest obecne na YouTube. Mała namiastka tego jak wygląda proces nagrywania podcastu. Pierwszy raz mamy zapis wideo MacGadki więc czuję się dość „dziwnie” w tej nowej roli. Jak to nazwać… Mac(Wideo)Gadka…? Jeśli macie czas spędzić ponad 1:40 przed ekranem monitora to zapraszam. W innym przypadku koniecznie odświeżcie iTunes.

Miłego nasłuchu!

Więcej o 55. odcinku podcastu znajdziecie tutaj – klik

MacGadka w iTunes – kliknij
MacGadka na Facebooku – http://www.facebook.com/MacGadka
MacGadka na Twitterze – http://twitter.com/MacGadka

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy