^

Legimi – czytaj bez ograniczeń [konkurs]

Przemysław Marczyński

20 grudnia 2012

Legimi

To jest bardzo ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy nie mogą oderwać się od czytania książek. Dostęp do ponad dwóch tysiący publikacji wydawnictw takich jak W.A.B., Muza, Buchmann, Insignis, Drzewo Babel możecie mieć za 19 złotych miesięcznie. Całkiem rewolucyjna propozycja nieprawdaż? Chyba nawet zbyt przełomowa, bo niedługo po jej starcie Legimi musiało wstrzymać ten model dystrybucji książek. Dociera do mnie jednak informacja, że wszystko wróciło na swoje miejsce i wszyscy uzależnieni od pochłaniania książek będą mogli korzystać z abonamentu na czytanie. Obecnie Legimi posiada wersję swojej aplikacji tylko na iPad’a. Dowiedziałem się jednak, że edycja na iPhone’a ma ukazać się na początku 2013 roku.

Legimibooks

Osobiście nie mam doświadczenia z Legimi, ale nie wykluczone, że się nie skuszę. Osobiście kibicuję projektowi i życzę większej ilości wydawnictw, które będą chciały współpracować na zasadach subskrypcji. 

Konkursik

Mam dla Was 5 kodów do usługi Legimi pozwalających na czytanie książek przez 2 tygodnie. Żeby zdobyć jeden z nich podzielcie się ulubionym tytułem książki. Ciekaw jestem co tam ciekawego ostatnio pojawiło się na waszych półkach. Na święta jest trochę więcej czasu i jestem pewien, że znajdziecie czas na miłą lekturę. Komentarze zamykam 24.12.2012, żeby na pierwszy dzień świąt kody pojawiły się u Was.

Witryna Legimi – http://www.legimi.com

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (10)
L

10 komentarzy

 1. Konrad

  Walter Isaacson – Steve Jobs
  Taki miły prezencik sobie ostatnio sprawiłem 🙂 W Święta zabieram się do czytania. 🙂

 2. Adam

  Kevin Mitnick – Duch w sieci
  Autobiografia największego hakera wszechczasów. Polecam 🙂

 3. Sebastian

  właśnie czytam Atlas chmur Davida Mitchella – możliwe, że zostanie ulubioną 🙂

 4. Łukasz

  „Cień Wiatru” Zafona ale trudno było wybrać.

 5. Tomasz

  ” Listy do Stve’a Jobsa ” W skrzynce mailowej giganta Apple, Mark Milian
  Bardzo dobra książka, przede wszystkim po przeczytaniu biografi Jobsa takie uzupełnienie jest moim zdaniem obowiązkowe 🙂

 6. Bloody

  Jarosław Grzędowicz – Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4
  W końcu zakończenie świetnej fantastycznej serii Grzędowicza.

 7. JPG99

  „Buszujący w zbóżu” J. D. Salingera wydana w 1951r.

 8. Paweł

  Ja właśnie zaczynam Lean startup Erica Reisa, czyli jak tworzyć i weryfikować pomysły biznesowe. Bardzo mi się podoba proponowane podejście.

 9. Przemek Marczyński

  Postaram się dzisiaj wysłać kody. laureatom. Wyniki pojawią się w komentarzu wieczorem.

 10. Przemek Marczyński

  Maszyna Random.org wybrała. Oto laureaci: Konrad, Adam, Bloody, JPG99, Paweł. Gratuluję.