^

Ekspedycja na MacWorld/iWorld 2013

Przemysław Marczyński

18 grudnia 2012

Macworld300 250 ver2

Pamiętam jak dwa lata temu Krystian (MacKozer) opublikował informację o wyjeździe na największe targi związane z Apple – Macworld. Pomyślałem „skubaniec, udało mu się!”. Druga myśl kołacząca się w głowie, to „chcę tam być”. Już wtedy nieśmiało wspominałem Krystianowi, że może tak byśmy razem… Los chciał, że kość podudzia i strzałkowa nie wytrzymały podczas zabawy na śniegu i te plany/marzenia zeszły na drugi plan. Kolejny rok i Krystian z Tomkiem Wyką (MyApple) lecą do San Francisco. Obiecałem sobie, że za rok musi się udać. Do trzech razy sztuka przecież, a i noga powinna być już w formie. Zatem…

Rok 2013 zacznę z lawiną zmian (o nich pewnie też w innym wpisie). Wszystko stanie na głowie, a nowe doświadczenie spadnie na mnie już w styczniu. Będę miał przyjemność osobiście (piszę „osobiście” bo niektórzy pytają czy będę na iWorld we własnej osobie ;-)) udać się do San Francisco. Tak naprawdę ja sam na iWorld to nic wielkiego, ale dla ścisłości oprócz dwóch wspomnianych Panów jedzie cała MacGadka czyli Michał Masłowski we własnej osobie. Plan jest jeden, jak najlepsze relacje z tego fantastycznego wydarzenia. BA! Najważniejszego wydarzenia dla środowiska Apple na świecie. Razem z Michałem będziemy odpowiedzialni w szczególności za wydania specjalne podcastu poświęcone konferencji Macworld/iWorld. Będziemy również pisać, pstrykać zdjęcia, a jak Tomek i Krystian pozwolą to nawet nagrają nas na jakimś filmie 😉

Macwolrd

Stawiamy przed sobą bardzo trudne wyzwanie. Mam nadzieję, że plany jakie kłębią się w naszych głowach uda się zrealizować. Skład czterosobowy daje nam już potężne narzędzie do tworzenia bardzo dużej ilości informacji. To Wy jednak ocenicie czy podołamy. Sporo jeszcze pracy przed nami. Dopięcie wszystkiego na ostatni guzik wymaga dużo czasu i zaangażowania. Trzymajcie za nas kciuki, wspierajcie nas i dopingujcie. Wierzę, że dzięki naszej pracy damy Wam najlepszą relacje z targów, a klimat, który im towarzyszy będzie także Waszym udziałem.

Zapiszcie zatem tag #MacWorldpl. Pod nim na Twitterze i innych mediach społecznościowych będziemy propagować wyjazd. Wszystkie sprawozdania z wyjazdu znajdziecie na stronie MyApple, który jest patronem Ekspedycji. 

Więcej o naszej wyprawie na MacWorld 2013 znajdziecie tutaj – klik
Witryna konferencji MacWorld/iWorld 2013 – klik 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

 1. wpawlosky

  no to świetnie, będzie co posłuchać.
  Wesołych Świąt dla całej rodzinki – życzy czytelnik, który bardzo często zagląda na tę stronkę 🙂

 2. rbasalaj

  brawo, brawo, czekam z niecierpliowścią na relacje.
  Wesołych Świąt i Szcześliwego Nowego Roku
  Pozdrawiam