^

53 – MacGadka o Kindle'u…

Przemysław Marczyński

13 grudnia 2012

Podcast macgadka

No pięknie! To już cztery dni jak nowa MacGadka siedzi w iTunes, a ja milczę. Zabiegany jestem w ten zimowy czas ale niestety nie jest to bieg po zdrowie, a raczej o przetrwanie. Trudno, temat troszkę się uleżał ale myślę, że warto go delikatnie odkurzyć (chociaż jestem pewien, że to co odróżnia podcast od wpisu na blogu jest to, że nie starzeje się tak szybko;-)).

Odcinek miał być poświęcony iTunes 11. Owszem, mówimy o nim w pierwszej kolejności, ale jak to Michał stwierdził po odsłuchaniu wywodu na temat Kindle’a, będzie to „Modlitwa do czytnika”. Troszkę mnie poniosło chyba z tym wynoszeniem pod niebiosa tego urządzenia ale co zrobić. Stwierdzam, że w kwestii Kindle’a jestem nieobiektywny 😉 Przystanęliśmy również nad problemem cyfrowej prasy w kontekście wydarzeń z The Daily. Ciekawe czy podzielacie naszą opinię.

Bardzo ważna informacja odnośnie podcastu wypłynęła ostatnimi czasy. Wreszcie (chyba można tak powiedzieć) MacGadka przestaje być ekskluzywną audycją dla iTunes. Możecie je spokojnie przesłuchać na naszym kanale w usłudze mixcloud – klik. Na stronie podcastu w każdym opisie odcinka będziecie mogli odsłuchać go wprost z witryny. Mamy nadzieję, że będzie to zmiana na plus i pozwoli dotrzeć do większego grona słuchaczy.

Więcej o nowej MacGadce przeczytacie tutaj – http://macgadka.pl/?p=720

A jak już szalejemy z tym udostępnianiem podcastu to proszę bardzo. Oto 53. odcinek w pełnej krasie wprost z witryny…

Witryna MacGadki – www.macgadka.pl
MacGadka w iTunes – kliknij
MacGadka na Facebooku – http://www.facebook.com/MacGadka
MacGadka na Twitterze – http://twitter.com/MacGadka

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy