^

Konkurs Adobe – wynik

Przemysław Marczyński

2 grudnia 2012

Miło mi bardzo, że dzięki firmie Adobe mogłem oddać Wam roczny dostęp do cyfrowej chmury tejże firmy. Podobna okazja nie powtórzy się szybko, a nagroda w mojej ocenie była bardzo solidna. Po rozmyślaniach komu najlepiej może służyć cały zestaw programów Adobe Creative Suite padło na – Pana Macieja Nawrota i pomysł wsparcia klasy „Zróbmy teatr”. Gratuluję. Wkrótce nagroda powinna dotrzeć.

Jeśli macie chęć zaopatrzenia się w któryś z produktów Adobe warto przed tym udać się pod ten adres. Może znajdziecie coś ciekawego dla siebie.

Jeszcze raz dziękuję za udział we wspólnej zabawie, gdzie do wygrania był roczny dostęp do Adobe Creative Cloud. Mam nadzieję, że laureatowi narzędzie to będzie pomocne w realizacji projektu.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Filip

    Gratulacje dla zwycięzcy! Tak coś czułem, że ten projekt ma największą szansę na wygraną. Życzę powodzenia w realizacji projektu, bo koncept brzmiał wyjątkowo obiecująco.