^

Czarny piątek. Cyber poniedziałek.

Przemysław Marczyński

21 listopada 2012

Blackfriday

Najwyższy czas uwolnić swój konsumenci instynkt. Zbliża się Czarny Piątek. Owy dzień to doskonała okazja do wyjścia z domu i zażycia pełnej gamy ćwiczeń fizycznych. Pierwsze z planu treningowego to „szerokie łokcie”. Dobrze użyte dadzą Ci trochę miejsca na złapanie powietrza w gąszczu oczekujących promocji. Kolejne zadanie będzie polegać na sprawności sprintera. Kto dobiegnie pierwszy do pudełka z naklejką „-50%” ten wygra. Często musisz jednak przejść przez sprawność „zapaśnika” i skutecznie wyrwać innej osobie (nie mniej zapalonej w walce) upatrzone przez Ciebie (oczywiście znacznie wcześniej) pudełeczko. Z tak zdobytym trofeum musisz dopełnić „sztuki wtajemniczenia Blak Frajdeja” i odstać swoje w kolejce. I pamiętaj, nie zaglądaj do sieci, bo tam znajdziesz ten produkt znacznie taniej. Dobrze, dobrze. Jednak nie zdobędziesz sprawności „Promocjanta”. A to wielka strata dla zdrowia i honoru. 

Fakt, faktem już zaczęły się wyprzedaże. Czarny piątek przekształcił się w czarny tydzień. A do tego doszedł cyfrowy poniedziałek (Cyber Monday). Wszystko, żeby skutecznie opróżnić nasze kieszenie. Z przyjemnością poddam się tym katuszom, jeśli któryś z moich wypatrywanych produktów będę mógł nabyć taniej. A okazji chyba ku temu w najbliższym czasie nie braknie. Koniecznie więc poszperajcie po swoich ulubionych stronach z aplikacjami. Większość z nich już zapewne rozpoczęła wyprzedaże, a jeśli jeszcze coś ich powstrzymuje, to w piątek/poniedziałek ręczę, że będziecie mogli zachować kilka centów w kieszeni. 

A z ciekawych akcji możemy znaleźć na przykład:

– Pixelmator za 15 dolarów – klik

– Wszystkie produtky od Belight Software 50% taniej – klik

– Jest paczuszka MacLegion – klik

– Darmowa wysyłka w Apple Store (piątek) – klik

– DEVONtechnologies -25% – klik

– Agile przecenia swoje produkty – klik

– Aspyr przecenia gry – klik

– produkty od Adobe – klik

– Programy od Jumsoft -50% (kod BF2012) – klik

– MacX DVD Ripper Pro za darmo – klik

– 

Co ciekawego mi umknęło?

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (8)
L

8 komentarzy

 1. Maciej

  Promocja od ea. M in na twoje ukochane planszowki.

  • Przemek Marczyński

   Panie Macieju, linki! linki potrzebne od zaraz! 😉

 2. Tomek Sachnowski

  Agile przecenia 1Password bo na dniach wchodzi wersja 4.0!

 3. Gracz

  Początek promocji na Steam 🙂 !

 4. Maciej Skrzypczak

  Podlinkuję do artykułu z innymi linkami jeśli można (jak nie, to wytnij proszę). 🙂 http://www.macstories.net/mac/macstoriesdeals-black-friday-2012-edition/
  Co do produktów Agile, czyli w głównej mierze 1Password, to radziłbym się wstrzymać, szczególnie jeśli chodzi o wersje iOS-we. Na razie dostępny jest 1Password w wersji 3, ale już niedługo ma wyjść wersja 4, która będzie osobno płatną aplikacją (uniwersalną) na początku w cenie 7,99$, a później 14,99$. Jeśli chodzi o 1Password dostępny w MAS, to tam najprawdopodobniej upgrade z wersji 3 do 4 będzie darmowy.

 5. CodeBoy

  Niby fajne sa niektóre promo, ale iTunes krzyczy ze niedostępne dla PL, jak przełączam na US to pisze że produkt nie dostępny dla PL. Macie jakiś pomysł na obejście ? Nawet free nie da się ściągnąć 🙁

 6. iAnkada

  Da się ściągać, nawet na polskim koncie.

 7. CodeBoy

  Fakt z urzadzenia sie daje. Z iTunes na windowsie krzyczy ze nie ten kraj.