^

W piątki będzie taniej

Przemysław Marczyński

11 listopada 2012

Appyfridays

Jestem pewien, że dobrze znacie stronę z wtorkowymi promocjami na programy – Two Dollar Tuesday. Co wtorek autorzy oddają nam 3 programy w cenie 2 dolarów. Całkiem miłe produkcje można tam znaleźć. Do tej witryny dochodzi następna Appy Friday, która będzie nas raczyć rabatami ale w piątki. Amatorzy okazji powinni dać się zapisać do Newslettera lub śledzić poczynania tej strony na Twitterze lub Facebooku.

Tym razem polecam szczególnie skorzystanie z listy mailingowej. Wszystkie osoby, które oddadzą swój e-mail na poczet Appy Fridays otrzymają od nich sześć darmowych aplikacji (jest też siódma aplikacja za opublikowanie odpowiedniej notki na FB i Twitterze). Trzy narzędzia bardzo fajne, którymi sam kiedyś się bawiłem. Picturesque to program do łatwego upiększania zdjęć oraz Hider pozwoli szybko ukryć pliki na dysku. Warto również zwrócić uwagę na MacCleanse do porządkowania systemu.

Appyfridayapp

Za darmo dają więc czemu nie skorzystać. Z tego co zauważyłem akcja rozdawania powyższych programów skończy się 20.11.12. Mam nadzieję, że informacja się przyda.

Dzięki Matto za informację.

Witryna AppyFridays – http://appyfridays.com/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. th0m_y

    Wielkie dzięki za info. Jest tu aplikacja na którą „polowałem” od dawna. Mianowicie Musictube. Jeśli ktoś słucha czasami muzyki przez YouTube, to chyba nie ma lepszego sposobu. Polecam spróbować.

  2. iAnkada

    Świetna informacja.
    Piwko dla Ciebie 😉 Dzięki Przemku!!!
    P.S. Nie wiedziałem że aż taki mam bałagan w iTunes