^

Na wieczór do czytania i słuchania

Przemysław Marczyński

20 października 2012

Nie wiem czy już zaplanowaliście sobie weekend, podejmuję jednak próbę ich zmian, jeśli nie pokrywają się z tym co napiszę. Wyobraźcie sobie, że możecie zasiąść sobie w wygodnym fotelu wziąć do ręki iPad’a i zostać wessany przez nowe wydanie iMagazine oraz podcast MacGadka. Zaufajcie mi, warto w tym towarzystwie spędzić najbliższe godziny 🙂

Imag10

iMagazine obchodzi dwa lata. To kawałek historii mojego życia. Zatem nie zabrakło kilku wspomnień z tej materii. Nie będziecie również narzekać na konkurs, w który do wygrania jest… a to już sobie zobaczycie sami. Co więcej. Felietony, felietony i felietony. Zacznijcie zatem od 23 strony i ciurkiem aż do 41. Jest sporo dobrego materiału łącznie z wrażeniami z prawniczej wojny Samsung-Apple. Są także testy sprzętu: iPhone 5, Nexus 7, klawiatura od Logitecha i dyski na Thunderbolt od WD. Z mojej strony oddaję Wam tekst o Things (s. 87) oraz Paperless (s. 88).

A tak na koniec. Czy nie zwróciliście uwagi na coś ciekawego…

Imag10 and

Odnośnik do nowego wydania iMagazine – kliknij

Macgadka for web

Jest też coś do posłuchania. Nowa MacGadka to przede wszystkim plotki o nowym iPadzie mini. Odpowiadamy również na sugestie dlaczego popsute mapy w iOS nie są końcem Apple. Czyli jak i za co Apple przepraszało swoich użytkowników na przełomie swojego istnienia.Nie zabrakło znęcania się nad autorem tekstu o Apple i jeszcze kilku ciekawych tematów, które powinny Was zainteresować.

Więcej o nowym odcinku MacGadki znajdziecie tutaj – http://macgadka.pl/?p=656

Witryna MacGadki – www.macgadka.pl
MacGadka w iTunes – kliknij
MacGadka na Facebooku – http://www.facebook.com/MacGadka
MacGadka na Twitterze – http://twitter.com/MacGadka

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. cyberangel1975

    „Wyobraźcie sobie, że możecie zasiąść sobie w wygodnym fotelu wziąć do ręki iPad’a i zostać wessany przez nowe wydanie iMagazine”
    Niestety mogę to sobie tylko wyobrazić bo od kilku miesięcy aplikacja nie działa na moim iPadzie i nie zanosi się aby w najbliższym czasie coś się w tej sprawie zmieniło…

  2. Przemek Marczyński

    A to ciekawe bo nowa wersja działa nawet u mnie 😉