^

Aplikacje PDFpen – 50% taniej

Przemysław Marczyński

20 sierpnia 2012

PDFpenProforMac

Gdybyście mnie zapytali z jakich aplikacji korzystam najczęściej na Maku bez wahania wymienię wśród nich PDFPen Pro. To fantastyczny program wspierający tworzenie i edycję plików PDF (o tym, że jestem fanem tego formatu chyba nie muszę powtarzać ;-)). Narzędzie stworzone przez firmę Smile pozwala w bardzo wygodny (Makowy) sposób przygotowywać dokumenty. 

PDDFPEN

Program zawiera narzędzia do zaznaczania tekstu, rysowania, tworzenia notatek. Potrafi rozpoznawać skanowany tekst i przekształcać go w edytowalne pola. Dla mnie jedną z najważniejszych funkcji programu jest Biblioteka (Library), dzięki której mam w jednym miejscu umieszczone elementy graficzne, które często używam w dokumentach (logo firmy, odręczny podpis). Dzięki teku wszelkie umowy w formacie PDF podpisuję jednym kliknięciem. Wersja „Pro” ma możliwość budowania formularzy.

LibraryPDFpen

Jeśli jesteście równie mocno uzależnieni od PDFów jak ja, koniecznie musicie zapoznać się z tym produktem.

Co jednak ważne w tej całej informacji – aplikacja kosztuje 50% taniej. Promocja dotyczy zarówno wersji Pro, Standard oraz edycji na iPad’a. Promocja trwa tylko 2 dni, więc czasu wiele nie ma do podjęcia jedynej słusznej decyzji o zakupie 😉

Aplikacje w sklepie Apple:
PDFpen for Mac – klik (cena w promocji – 29,97 dolarów )
PDFpen Pro for Mac – klik (cena w promocji – 49,97 dolarów )
PDFpen for iPad – klik (cena w promocji – 6,99 dolarów)

Kod rabatowy na zakup programu w sklepie firmy Smile – PDFPENBTS12

Witryna aplikacji PDFpen – http://www.smilesoftware.com/PDFpenPro/index.html 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy