^

Inventor Fusion – za darmo

Przemysław Marczyński

27 lipca 2012

Inventor

Życie ostatnimi czasy dość mocno mnie zaskakuje. Dziś moje zdziwienie wywołała firma Autodesk publikując w Mac App Store swój produkt – Inventor Fusion. Sam fakt wprowadzenia aplikacji nie jest zaskoczeniem, bo przecież nie tak dawno wspominałem o wersji beta tej aplikacji. Szok natomiast wywołała cena jaką muszę wyłożyć aby móc używać programu – zero złotych.

Tb Fusion

Chociaż wersja Fusion to zaledwie mały skrawek możliwości jakie posiada pełno-wartościowy produkt Inventora, nie umniejsza to jednak faktu, że przy udziale aplikacji może zamodelować proste elementy. Co jednak ważne, jest możliwość otwierania i edytowania plików utworzonych w:  Inventor, Pro/Engineer, SolidWorks, Autodesk Simulation Moldflow/ Teraz każdy inżynier za darmo będzie mógł zabrać pracę do domu i po godzinach obracać, przycinać i drążyć swoje modele. 

Powtórzę się. Jestem ogromnie uradowany faktem, że Autodesk przychylnie patrzy na środowisko OS X. Firma ta jest wymieniana ostatnimi czasy na konferencjach Apple gdy mówi się o kompatybilności sprzętu. Pojawia się coraz więcej programów (również w MAS). Platforma Apple powoli wraca na salony CADowskie. Tylko patrzeć jak inni producenci zaczną wspierać systemowe Koty. Idzie dobry czas na projektowanie po sprzętem Apple. I niech ten trend się utrzymuje.

Witryna programu Inventor – http://usa.autodesk.com/autodesk-inventor/
Inventor Fusion w MAS – klik

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy