^

Nowa witryna OS X Mountain Lion u Apple

Przemysław Marczyński

22 lipca 2012

OSXMountainLion

Od ostatniej konferencji Apple możemy czytać na stronie firmy o jej nowym systemie operacyjnym. Był to opis najważniejszych, nowych funkcji w OS X ML. Zajrzałem dziś na amerykańską witrynę Apple i zauważyłem pewne zmiany. Znajdziemy tu znacznie bardziej rozbudowany wachlarz informacji o nowym systemie. Po pierwsze pełną listę nowości (klik) oraz specyfikację Górskiego Kota (klik). Chociaż proces aktualizacji nie będzie wymagał od nas wielkiej wiedzy możemy przeczytać o tej czynności również (klik) Nie omieszkano  uraczyć nas filmem prezentującym smaczki systemu które mają nas upewnić w fakcie wydania 20 dolarów (to na pierwszej stronie). Jeśli więc chcecie sobie przeklikać po nowych funkcjach Mountain Liona warto wybrać się na amerykańską stronę firmy Apple.

Nie wiem jak wy, ale ja mocno wypatruję nowego OS X’a. Funkcja powiadomień, integracja z iOSowymi notatkami, aplikacja Wiadomości i foldery do pracy z dokumentami w iCloud. Tego chcę i na to czekam. To już w tym tygodniu mości Państwo. Już w tym tygodniu!

OSXMLApple

AppleOSXMountainLion

Amerykańska witryna OS X Mountain Lion – http://www.apple.com/osx/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy