^

iMagazine – o WWDC i iPodach

Przemysław Marczyński

21 czerwca 2012

Imagazine0612

Mam nadzieję, że przewertowaliście nowy numer iMagazine. Jeśli przypadkowo nie mieliście czasu to już pędzę z podpowiedzią na co w pierwszej kolejności rzucić okiem. Zacznę od felietonów. Koniecznie sięgnijcie po „Wyprawę do Tokio”. Prawie jak bym tam był, a chciałbym być 😉 Już wiem, że muszę porozmawiać z Kingą o zjawisku depresji (jak to czytasz wybacz ;-)) mimo to odsyłam do przewodnika po osobach odpowiedzialnych za odkrywanie spisków światowych – „Twarze konspiracji”. Podpisuję się również pod „Kontrą papieru” jako ten, któremu brak zapachu książki coraz mniej przeszkadza. Wojtek przedstawi wam skrzętnie przygotowany raport z WWDC 2012. Jeśli boicie się, że coś Wam umknęło z konferencji to bądźcie pewni, że wszystko będziecie wiedzieć po przeczytaniu tej lektury.

Widziałem Logitech Ultrathin Keyboard w działaniu. Strasznie mi się spodobał. Tu przeczytacie dlaczego. Poznacie również prawdę o tym jak grają iPody i który ma najlepsze brzmienie. 

Ja od siebie dodam dwie aplikacje. Najnowszą bazę danych FileMaker 12 Pro. Koniecznie sprawdźcie jej możliwości. Ja bez niej nie ogarnąłbym wielu tematów. I mały program Espionage 3 do szyfrowania danych. Może się Wam przyda. 

PS. Tak, wiem. Aplikacja na iOS nie działa rewelacyjnie. Trwają prace nad poprawkami. Proszę o trochę cierpliwości. Dzięki.

Nowy numer iMagazine pobierzecie stąd – klik

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. s@ntee

    Ale o co z tą depresją? ;-)) Przecież to legalni konspiratorzy są ;-))))