^

Adobe CS 6 już jest. Chmura trochę później.

Cs6

I doczekaliśmy się. Adobe ogłosił sprzedaż swojego pakietu w sklepie internetowym oraz u dystrybutorów. Wersje testowe aplikacji czekają na Was na stronach odpowiednich produktów, warto więc sobie „przeklikać” i sprawdzić co nowego niosą odświeżone narzędzia. Przykładowo Creative Suite 6 Master Collection kosztuje 2581,77 Euro z VAT, a Photoshop CS6 nabędziemy za 687,57 Euro z VAT.

Razem z informacją o wystartowaniu sprzedaży nowych wersji aplikacji Adobe poinformował o dacie premiery Creative Cloud. Kreatywna Chmura ruszy już w piątek 11. maja. Wykupienie subskrypcji w cenie 61,49 Euro miesięcznie umożliwi nam korzystanie z pakietu CS6 Master Collection oraz 20GB przestrzeni wirtualnego dysku. Obok tego pojawi się możliwość korzystania z innych aplikacji takich jak Adobe Muse czy TypeKit.

Obok nowych funkcji w których szczególny nacisk położono na cyfrowe publikacje (przynajmniej ja tak to oceniam) najważniejszą nowością jest zaimplementowanie silnika Mercury Graphics, który jak pokazuje przykład Photoshopa w wersji Beta, znacznie przyspiesza pracę aplikacji. 

Adobe Creative Suite 6 już jest i to jest najważniejsza informacja – klik

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy