Imag04

To był ciężki tydzień. Powalony przez wirusa nie miałem nawet okazji pochwalić się, że nowy iMagazine ujrzał światło dzienne. Mam nadzieję, że już go macie i skrzętnie przeczytaliście. Jeśli nie, to pozwolę sobie zasugerować na co powinniście zwrócić uwagę (oprócz moich treści oczywiście :-P).

Kinga Ochendowska znów straszy… artykułem oczywiście. Dalej podaje wątpliwości i trudy o pisaniu o Apple i okolicy. Sławek Durasiewicz przywołuje wspomnień czar jak to w PRLu było ciekawie. Naczelny natomiast snuje opowieść o wizycie w szpitalu, a Wojtek Pietrusiewicz opowie Wam jak to jest żyć bez Siri. Cieszy mnie fakt, że dzisiaj więcej felietonów ;-)

Dużo, dużo o sprzęcie. Nowe Apple TV, nowy iPad, cieszą oczy. A do tego kilka słów o Nokii Lumia 710 gdybyście chcieli zmienić platformę (sic!). Irytuje mnie tekst Jaśka o Władcy Pierścieni. Skąd niby mam wziąć fundusze na zakup tego zestawu. Jeśli macie sentyment do tego filmu… nie czytajcie ;-)

W tym numerze od siebie dodałem. Po pierwsze aplikacje, świetny produkt do domowego składu tekstu Swift Publisher 3 oraz alternatywa dla wszechobecnych aplikacji GTD – Firetask 2. Dołożyłem do tego również recenzję ślicznego pisaka od JustMobile – AluPen Pro. I na deser coś, co szczególnie ucieszy chcących kupować w iTunes, ale nie posiadających kart kredytowych – CardEasy. Wpadła mi ten plastik w rączkę i powiem Wam, że życie staje się prostsze.

Warto sięgnąć, przeczytać i cieszyć się weekendem. Aaaa i trzymajcie kciuki za moje zdrówko ostatnio coś imają się mnie paskudztwa różnej maści. Do przeczytania zatem!

Kwietniowy numer iMagazine – http://imagazine.pl/2012/04/18/imagazine-42012-nowy-ipad/