^

Kwietniowy iMagazine

Przemysław Marczyński

20 kwietnia 2012

Imag04

To był ciężki tydzień. Powalony przez wirusa nie miałem nawet okazji pochwalić się, że nowy iMagazine ujrzał światło dzienne. Mam nadzieję, że już go macie i skrzętnie przeczytaliście. Jeśli nie, to pozwolę sobie zasugerować na co powinniście zwrócić uwagę (oprócz moich treści oczywiście :-P).

Kinga Ochendowska znów straszy… artykułem oczywiście. Dalej podaje wątpliwości i trudy o pisaniu o Apple i okolicy. Sławek Durasiewicz przywołuje wspomnień czar jak to w PRLu było ciekawie. Naczelny natomiast snuje opowieść o wizycie w szpitalu, a Wojtek Pietrusiewicz opowie Wam jak to jest żyć bez Siri. Cieszy mnie fakt, że dzisiaj więcej felietonów 😉

Dużo, dużo o sprzęcie. Nowe Apple TV, nowy iPad, cieszą oczy. A do tego kilka słów o Nokii Lumia 710 gdybyście chcieli zmienić platformę (sic!). Irytuje mnie tekst Jaśka o Władcy Pierścieni. Skąd niby mam wziąć fundusze na zakup tego zestawu. Jeśli macie sentyment do tego filmu… nie czytajcie 😉

W tym numerze od siebie dodałem. Po pierwsze aplikacje, świetny produkt do domowego składu tekstu Swift Publisher 3 oraz alternatywa dla wszechobecnych aplikacji GTD – Firetask 2. Dołożyłem do tego również recenzję ślicznego pisaka od JustMobile – AluPen Pro. I na deser coś, co szczególnie ucieszy chcących kupować w iTunes, ale nie posiadających kart kredytowych – CardEasy. Wpadła mi ten plastik w rączkę i powiem Wam, że życie staje się prostsze.

Warto sięgnąć, przeczytać i cieszyć się weekendem. Aaaa i trzymajcie kciuki za moje zdrówko ostatnio coś imają się mnie paskudztwa różnej maści. Do przeczytania zatem!

Kwietniowy numer iMagazine – http://imagazine.pl/2012/04/18/imagazine-42012-nowy-ipad/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy