^

AutoCAD 2013 dla Mac

Przemysław Marczyński

28 marca 2012

Autocad2013

Autodesk nie kazał nam długo czekać na nową odsłonę swojego flagowego produktu jakim jest AutoCad. Co ważne, pojawia się równocześnie na system Windows i OS X. Zapewne to ujednolicenie terminów wydań sprawiło, że 7 miesięcy po wydaniu AutoCAD 2012 mamy kolejny produkt na rynku.

Zmian w stosunku do poprzednika nie ma wiele. Mimo to, otrzymujemy poprawki wielu szczegółów zgłaszanych przez użytkowników. Zaowocowało to ulepszeniami w interfejsie (kreskowanie, podgląd, tworzenie tekstu). Z nowych funkcji otrzymujemy Menedżer Projektu (zarządzanie rysunkami) który jest kompatybilny z wersją Windowsa. Ciekawą zmianą jest możliwość podglądu szczegółów rysunku w widoku Układu.

AutoCAD2013mocelprev

I oczywiście działa chmura nazwana Autodesk 360 (3GB za darmo). Co ciekawe można używać teraz plików PDF jako „podkładki”. Zapowiada się ciekawie, bo jeśli przesyłać pliki to tylko w PDF’ach 😉

AutoCADLT2013 1

W amerykańskim MAS można kupić już nową wersję programu (cena 900 dolarów). Europa czeka,

Wersja testowa (30 dni) AutoCAD’a 2013 – kliknij

Wersja testowa (30 dni) AutoCAD’a LT 2013 – kliknij

Witryna AutoCAD’a dla Mac – http://www.autodesk.com/AutoCADforMac

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy