^

iTunes Match już za chwilkę w Polsce?

Przemysław Marczyński

17 stycznia 2012

ITunesMatch
Zdecydowanie tak. Jak podaje MacRumors, Apple wprowadza swoją nową usługę do kolejnych krajów. W obszarze zainteresowań są państwa sąsiednie: Estonia, Łotwa i Litwa. Nie zdziwię się zatem jeśli w przeciągu dwóch tygodni iTunes Match trafi do nas. Martwi fakt, że nie ma Czechów na liście, co może oznaczać, że Polska otrzyma iTM w kolejnej traszy – jakoś ostatnio się tak składa, że mamy wszystko po nich. Wybaczcie więc, że pomylę się w kalkulacji o jakieś kolejne 2 tygodnie.
Dobrze, już dobrze. Czesi już cieszą się iTunes Match. Wybaczyć proszę. Wcześnie jest ;-P
Reasumując. iTunes Match będzie. Apple sukcesywnie obciąża swoje łącza internetowe, które dość mocno muszą się gimnastykować aby zapewnić przepływ świeżych plików muzycznych. Cierpliwości zatem.

Więcej w temacie iTunes Match – kliknij

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. grafmarr

  Przemku Czesi już mają iTunes Match. Tak przynajmniej podaje oficjalna strona Apple: http://support.apple.com/kb/HT5085
  Natomiast optymizm co do rychłego uruchomienia tej usługi w Polsce chyba nie jest uzasadniony. Z podanej przez macrumors informacji wynika przecież tylko, że iTunes Match będzie wszędzie na około Polski, ale o Polsce nic się nie wspomina w najbliższej perspektywie.

  • Przemek Marczyński

   No właśnie ktoś mnie już delikatnie „docisnął” w tym temacie. Jakieś braki mam ostatnio w informacjach 😉 Już poprawiam, dzięki!

 2. lulek

  Ja czekam na udostępnienie Programów TV- seriali w iTunes! Mam nadzieję że to już niedługo!

 3. Sebastian

  Poczekajcie poczekajcie, póki co „na tapecie” jest temat 13-latków produkujących iPhony. Jak ten temat już ucichnie, to wtedy akuarat Apple wprowadzi do Polski iTunes Match i znowu będziemy mogli sobie poczytać nagłówki na portalach w stylu: „Apple każe płacić za muzykę którą posiadamy na płytach!” itp. 😉