^

Stuffit Deluxe za darmo

Przemysław Marczyński

15 grudnia 2011

StuffIt2011

Problem z archiwizowanymi plikami? RAR, Tar, , JAR, SIT, Zip? Stuffit Deluxe jest lekarstwem z kilkoma ciekawymi dodatkami. Potrafi szybko archiwizować i wypakowywać różnej maści pliki. Do tego potrafi zabezpieczyć je hasłem, a na końcu wysłać w świat: FTP, e-mail czy inny dysk. Ma także opcję automatycznego tworzenia archiwum.

Swojego czasu był to najlepszy program w swojej klasie na Maka. Nie wiem czy coś z tego blasku minęło, ale wciąż podobno daje radę. Zresztą sami się przekonacie, bo do 18.12.2011 aplikacja jest za darmo. Wymogiem jest założenie konta w sklepie smithmicro.com. Zatem nie marudzę więcej i zachęcam do kupna. Warto mieć w swoich zbiorach aplikację tego rodzaju.

Stuffit Deluxe nabędziecie tutaj za 0 złotych – kliknij

Witryna programu – http://www.stuffit.com/mac-deluxe.html

Remi, Mariusz – wielkie dzięki za informację.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (9)
L

9 komentarzy

 1. goscius

  hmm fajnie, że jest za darmo tylko zdaje się serial wygasa w styczniu zdaje się 14-tego więc tylko miesiąc na korzystanie czyli taki trial ( chyba że jakoś się przedłuża ) Nie marudzę ale jakoś ostatnio nie wierzę w rzeczy „za darmo”

 2. Krystian

  14 wygasa link do pobrania pliku

 3. Marucins

  Ten program miał swój czas. Pewnie rozdają bo zaraz pojawi się kolejny nr.

 4. Vielo

  Bardzo dziękuję za info 🙂

 5. Rysku

  Nie wygasa link, a program niestety. Free jest tylko na miesiąc.

 6. Sebastian

  @Rysku: A gdzie Ty takie bzdury znalazłeś?

 7. goscius

  hmm.. w sumie może racja wygląda po zainstalowaniu, że bez ograniczenia czasowego..zobaczymy. W każdym razie nie spodziewałem się tylu funkcji po tym programie. Dzięki za info.