^

Krytyczna łata dla Office'a 2011

Przemysław Marczyński

13 grudnia 2011

Office lata

Pojawiła się aktualizacja do pakietu Office 2011 for Mac, znaczona numerem 14.1.4. Łata skupia się na bezpieczeństwie dokumentów i poprawie stabilności działania pakietu. Cytując za informacją Microsoftu:

Ta aktualizacja rozwiązuje problemy krytyczne, a także pozwala na ulepszenie zabezpieczeń. Obejmuje ona poprawki eliminujące luki w zabezpieczeniach, które umożliwiają osobie atakującej zastąpienie zawartości pamięci komputera złośliwym kodem.

Warto zatem jak najszybciej uruchomić proces instalacji nowej wersji. Pakiet nie jest mały, bo waży ponad 100MB.

Ja osobiście wyczekuję na obiecane zmiany wspierające nowe funkcje Mac OS X Lion. Chciałbym, żeby te obietnice spełniły się pod choinkę, albo chociaż w wersji 2011 pakietu. Proszę Mikołaju!

Więcej o łatce do MS Office znajdziecie tutaj

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. Barabasz

  W tym pakiecie jest sporo niedociągnięć-zwłaszcza w outlooku! Ponoć strategia microsoftu polegała na tym, zeby stworzyć pakiet prosty i łatwy dla użytkowników mac’a i wyszło na to, że korzystanie (przynajmniej w moim przypadku) z outlooka jest często mocno frustrujące, zwłaszcza, że jestem nowym użytkowikiem iOS’a. W tym kliencie brakuje np.opcji potwierdzania dostraczenia wiadomości, podpisy trzeba ręcze wybierać za każdym razem, reguły wiadomości sprawiają tyle problemów, że czasem mam tego dosyć. Jest wiele opcji, ktorych brakuje i wygląda na to, że developerzy albo byli leniwi konstruując ten pakiet, albo kierowli sie zasadą: im mniej tym prościej i
  łatwiej… Liczę, że mikołaj i mnie uszczęśliwi soon ;-))

 2. matipl

  Mam nadzieję, że poza dziurami połatali sam pakiet który non-stop się wiesza i nie wytrzymuje pracy dłuższej niż kilka godzin.

 3. Jędrzejewski

  Problem z Office 2011
  Mam następujący problem w Office dla MAC: Każdy następny wiersz w edytorze po naciśnięciu enter pojawia się na końcu strony a nie linijka pod linijką. Załącznik przedstawia o co mi chodzi. Nie wiem jak to wyłączyć i nie chodzi tu o interlinie. Proszę o pomoc!!!
  http://imageshack.us/photo/my-images…11213o232.png/

 4. Marucins

  Te wielkości łatek w M$ Office są przerażające.