^

ProductiveMacs – 8 aplikacji, dobrych aplikacji

Przemysław Marczyński

5 grudnia 2011

ProductiveMacs

Ostatnio sporo rozpisuję się o paczkach. Cóż począć, są produkowane dość usilnie, a w myśl, że może coś komu się przyda… więc piszę. Teraz jednak mam bardzo zacny zestaw 8 programów. 6 doskonałych perełek, i dwie… nie używałem, nie potrzebowałem. Zacznijmy jednak od zachwytów.

Fantastical. Już widzę uśmieszki na twarzach co poniektórych słuchaczy chociażby podcastu MacGadka. Oj tak, paczuszka ta posiada ten świetny program w swoich zbiorach i zdecydowanie warto sprawdzić jak powinien działać kalendarz. Recenzje aplikacji znajdziecie na MM.

NoteBook. Świetny produkt do notowania wszystkiego co ważne. Organizowania następnie list to-do i wielu innych rzeczy. Jest to chyba najlepszy notatnik (raczej wielki notes) pod Maki. Polecam go szczególnej uwadze, jeśli nie znacie tego produktu.

BusyCal. OK, jeśli iCal to za mało, z tą aplikacją nie powinniście mieć więcej uczucia niesmaku i niespełnienia.

LaunchBar – jedna z tych aplikacji, która przywiązuje nas do siebie po kilku minutach pracy. Jeśli jesteście zwolennikami skrótów klawiaturowych i chcecie je wykorzystywać jeszcze skuteczniej to będzie świetny wybór.

Default Folder X – potrzebujecie szybkiej nawigacji po Finderze. DFX!… mniam!

Tags – jeśli chcecie namiętnie tagować wszystko co pojawia się w Finderze, to będzie najprostsza droga do ogarnięcia ich w jednym miejscu.

Przyznaję, że z Home Inventor oraz Cashculatorem nie miałem doświadczenia. Pierwszy organizuje wszystkie nasze przedmioty coby nic nam nie zginęło. Drugi program natomiast monitoruje wydatki, żebyśmy nie przesadzili z obciążeniem karty kredytowej.

Zestaw bardzo dobry. 8 programów, ale wysokich lotów. Cena 39,99 dolarów. Zdecydowanie warto! Paczka kończy się za 14 dni.

Paczka ProductiveMacs – kliknij

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (6)
L

6 komentarzy

 1. Marek Kujawa

  @Przemek – Tak wiem, wpisałem z rozpędu, sorry. 😉

  • Przemek Marczyński

   @Macmoc.pl a nie łatwiej będzie zacząć pisać na MM? 😉

 2. Paweł Mazurek

  Szczerze,
  To ja nie widzę niczego godnego polecenia w tej paczce. No może rzeczywiście Launchbar, ale NoteBook czy Busy Cal…
  Naprawdę w AppStore jest na pęczki lepszych programów 🙂