^

Bundle Hunt – ciekawy miks aplikacji i graficznych różności

Przemysław Marczyński

30 listopada 2011

Bundlehunt

Wystartowała kolejna paczka Bundle Hunt. To już kolejna promocja, która pojawia się pod tą nazwą. Akcja różni się od dobrze znanych nam paczek z programami. Tutaj znajdziemy miks zarówno programów jak i przydatnych grafikowi szablonów, ikon i wektorów.

Gdy zobaczyłem tą promocję uśmiechnąłem się pod nosem. Jest tu wszystko z programów co chwaliłem i wzdychałem na chwałę ich twórców. Dlatego w mojej ocenie, jesteście wystawieni na całkiem mocną próbę powstrzymania się od zakupu. A o co tyle hałasu?

BannerZest Pro. Programiści z Aquafadas stworzyli bardzo wygodne narzędzie do tworzenia animacji HTML5 oraz Flash. Prościej się chyba nie da, a efekty jakie jesteśmy w stanie uzyskać przypadną do gustu odwiedzającym Waszą stronę.

Drugi produkt w tej paczce na który warto zwrócić uwagę to PulpMotion, aplikacja tych samych twórców co BannerZest. Tym razem ożywicie swoje zdjęcia w prezentacjach. Lubicie dłubać przy rodzinnych pokazach zdjęć? Jeśłi tak, to będzie strzał w dziesiątkę.

LittleSnitch uważam za jeden z najlepszych programów zabezpieczających naszego Maka przed niespodziankami czekającymi w sieci. To rozbudowany, ale bardzo łatwy w użyciu firewall. Bardzo przydatne narzędzie.

DiskDrill pomoże Wam odzyskać skasowane dane z dysku komputera. Swojego czasu uratował mi kilka cennych danych.

Devonthink Personal. OK, tutaj już się śmieję w głos, bo o tej aplikacji rozpowiadam wszędzie, gdzie tylko się pojawię i gdzie mam okazje. Gromadzę w niej od kilku lat wszystkie materiały prasowe, teksty, zdjęcia do artykułów i nie widzę konkurenta do tej produkcji. Szkoda tylko, że wersja Personal, przypuszczam jednak, że dla większości osób poradzi sobie ona doskonale z uporządkowaniem plików.

I na koniec Macpilot. Narzędzie do grzebania w ustawieniach systemowych. Osobiście nie przepadam za tego typu praktykami dłubania w brzuchu OSX, ale jeśli się nie boicie, to będziecie zadowoleni.

Do tego dochodzą szablony do WordPressa, jeśli więc prowadzicie blog, koniecznie sprawdźcie. Graficy niech zerkną również na zbiór ikon i wektorów. Ja się nie znam, ale mam nadzieję, że dla Was będzie to ciekawe zestawienie.

Ahhh. Za darmo możecie zgarnąć program Ensoul to wycinania tła dla iPhone’a. Wystarczy użyć Twittera (odpowiedniego przycisku szukajcie na stronie).

Paczka trwać będzie przez 16 dni. Kosztuje 49,99 dolarów.

Kup paczkę Bundle Hunt – kliknij

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

  1. Michał Kruczek

    Szkoda że nie dożucili radium do tej paczki, w takim wypadku pewnie brał bym od razu 😉 – a tak to się chwile zastanowie :). Dzięki za info

  2. lekki

    Zakupiłem w ostatnich godzinach promocji. To moja pierwsza paczka jaką kupiłem… Skusił mnie głównie BannerZest Pro, ale także zachwalany PulpMotion i Devonthink Personal. Myślę, że paczuszka warta jest wydanych pieniędzy. Poplujemy nadal na kolejne fajne zestawy programów. Jednym słowem polecam!

  3. lekki

    *Poplujemy = Polujemy 😉