^

Rozdają MacX Video Converter Pro

Przemysław Marczyński

2 listopada 2011

MacXVideoConverterPro

Digiarty Software już kolejny raz z tego co mnie pamięć nie myli przyszykowało miły prezent. Tym razem rozdawany jest program MacX Video Converter Pro. Aplikacja przyda się tym, którzy poszukują konwertera plików wideo. Bez najmniejszych problemów dzięki tej produkcji stworzymy z dowolnego formatu wideo filmy, które uruchomimy na iPadzie czy iPhonie. Promocja trwa do 6 listopada. Warto wiedzieć, że klucz licencyjny, który upoważnia do darmowego używania programu przestanie działać, gdy zaktualizujemy program do nowszej wersji. Nie możemy również liczyć na pomoc techniczną. Zatem miłego zasysania i oglądania filmów na urządzeniach z iOS.

Klucz licencyjny do MacX Video Converter Pro: AY-TNTHTHYY-QMSFEQ

Aplikację pobierzecie z tej strony – kliknij

Witryna MacX Video Converter Pro – kliknij

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (5)
L

5 komentarzy

 1. PK

  Można też używać HandBreak na otwartej licencji. Robi to samo, za free…

 2. niedzwiedz

  Ja używam tego: http://itunes.apple.com/gb/app/ivi/id402279089?mt=12
  W sumie wszystko automatycznie robi za mnie, z iNapi ściągam napisy (aktualna wersja konwertuje nawet do srt automatycznie), iVI ściąga wszystkie dane (metatagi) o filmie, dodaje napisy (soft subtitles) i automatycznie wrzuca do biblioteki iTunes (raczej może wrzucać; przed dodaniem wolę sprawdzić czy na pewno wszystko jest OK). Jedyne problemy było to gdy format napisów z Napi był „zły”.

 3. Marucins

  Wolę zostać przy HandBrake

 4. podkowa

  szkoda tylko że HandBrake nie radzi sobie z filmami Disneya

 5. Marucins

  Przynajmniej ma większą zdolność ingerencji w plik. To nawet nie potrafi wypluć dźwięku większego niż stereo.