^

MacGadka #15 o Filmach w iTunes

Przemysław Marczyński

1 listopada 2011

Macgadka for web

Mam nadzieję, że już wszyscy szczęśliwie dotarli do domów po cmentarnych wojażach. Jeśli macie chwilkę czasu i chcielibyście odpocząć przy rozmowach o Apple zapraszam Was ciepło do odwiedzenia iTunes i pobrania najnowszego odcinka podcastu MacGadka. Tym razem z Michałem rozprawiamy o filmach w iTunes. Marudzimy, chwalimy i ogólnie… marudzimy 😉 Do tego dokładamy informację o biografii Steve’a Jobs’a oraz wrażenia z Pixelmatora 2.0. W tym odcinku sporo czasu poświęciliśmy na sekcję pytań od słuchaczy. Poruszony temat – „Jaki pierwszy Mak”.

Dziękuję serdecznie za komentarze w iTunes. Miło wiedzieć, że podcast zdobywa coraz większą popularność i że coraz bardziej przypada Wam do gustu. To cieszy twórców MacGadki 😉 Głosy od Was są dla nas ważne, bo wiemy co zmieniać, a czego się trzymać w nowych odcinkach. Bez tej interakcji już byśmy pewnie skończyli nadawanie przy 5 epizodzie. Dzięki ogromne za miłe słowa i rady!

Szczegóły nowego odcinka znajdziecie tutaj – klik

Witryna MacGadki – www.macgadka.pl
MacGadka w iTunes – kliknij
MacGadka na Facebooku – http://www.facebook.com/MacGadka
MacGadka na Twitterze – http://twitter.com/MacGadka

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy