^

Mac SuperBundle – nie taki super ale nie jest źle

Przemysław Marczyński

28 października 2011

Superbundle

Już dawno nie było o paczkach. Zapewne czekacie, czekacie i czkacie i… Maciek Skrzypczak nie wytrzymał i porzucił link do publikacji. Są tu perełki, ale ostatnio strasznie nas rozpieszczono i trudno będzie nas zadowolić. Mnie z powyższego zestawienia interesuje Fantastical oraz CleanMyMac. Tego pierwszego znacie z niedawnych wpisów, zaś CleanMyMac to nic innego jak sprzątaczka naszego systemu: odchudzanie ze zbędnych plików i kilka opcji które pozwolą zaoszczędzić miejsce na dysku. Całkiem ciekawie prezentuje się Camtasia program do nagrywania screencastów. Jeśli natomiast lubicie mieć porządek w płytach CD, to DiscLabel powinien Wam w tym pomóc. Zobaczcie sami, czy coś ciekawego pominąłem?

Witryna paczki – http://www.stacksocial.com/bundles/9
Cena – 49 dolarów
Koniec promocji – 01.11.11

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

  1. Macfan

    Kończy się czas „bundli” bo userzy doceniają wygodę AppStore. Co mi da np. Fantastical kupiony „luzem” skoro nie będzie się integrował z AppStore? To samo można powiedzieć o 1Password i innych programach które znikają z wolnego obrotu i przenoszą się do AppStore.

  2. macmoc.pl

    No ładnie. Największy medialny fan paczek w Polsce pisze już „nie jest tak super”.
    Jeżeli ktoś szuka apki takiej jak Camtasia to bundle jest zabójczy.