^

MacGadka #14 – sztuczki i kruczki w iOS5

Przemysław Marczyński

21 października 2011

Macgadka for web

I proszę, bierzemy Was z zaskoczenia. Już do odsłuchania kolejny odcinek MacGadki. Michał znowu wyrusza jako obieżyświat za chlebem po Polsce, więc nie mogliśmy sobie pozwolić na tydzień bez zamęczania waszych uszu. Ale mam nadzieję, że tym razem docenicie i będziecie nas głaskać za jakość dźwięku. Może na CD się jeszcze nie wydamy ale jest coraz lepiej 😉 Bijemy też nowy rekord… długości. OK, już nie zaklinam się, że będą krótsze. Rozbijcie sobie po prostu nasłuch na części i nie krzyczcie na nas. Pomyślcie o Michale jak to składał ;-P

Mam nadzieję, że odcinek ciekawy. Wiem, że nie odkrywamy Ameryki opisując sztuczki i kruczki iOS5, ale staramy się, aby dla każdego, również tego słuchacza, który co dopiero wziął iPhone’a do ręki porady były ciekawe. Tak więc stworzycie sobie wibrę oraz wyślecie emotki w e-mailu z telefonu. Obok tego, rozprawiamy o finansach, dotykamy Androida i po raz pierwszy odpowiadamy na Wasze pytania w nowym, stałym dziale audycji.

Muszę kolejny raz wspomnieć o sklepie DJshop.pl dziękując im serdecznie za wsparcie nie tylko sprzętowe ale merytoryczne. Jeśli szukacie sprzętu muzycznego wszelkiej maści, warto tam zajrzeć. Pełny profesjonalizm, z którego my już skorzystaliśmy.

Dobrze zatem. Pozostaje mi zaprosić Was do odsłuchania najnowszego odcinka. Zapraszam do eteru MacGadki.

Witryna MacGadki – www.macgadka.pl
MacGadka w iTunes – kliknij
MacGadka na Facebooku – http://www.facebook.com/MacGadka
MacGadka na Twitterze – http://twitter.com/MacGadka

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

  1. jargo

    dzieki za podpowiedź jak włączyć emotki, jednak to jest przydatne tylko jak wysyłamy do właściciela innego iPhona, na próbę wysłałem do siebie na SE – … same kwadraciki 🙁