^

MacGadka #12 po prezentacji Apple

Przemysław Marczyński

7 października 2011

Macgadka for web

Kolejny odcinek MacGadki wyjaśni, dlaczego na Mój Mac nie pojawiło się jeszcze podsumowanie najnowszej prezentacji Apple. Po prostu wygadałem się stuprocentowo w tym temacie i tak na prawdę nie mam nic do dodania. Więc z Michałem rozprawiamy o tym co widać na horyzoncie w firmie sadowniczej. Zachęcam gorąco do rzucenia uchem w tym kierunku.

Nowa MacGadka to również nowa jakość nagłośnienia. Dopracowaliśmy się przy udziale zespołu Tax Free porządnego mikrofonu. Może przerósł możliwości konfiguracyjne naszych person, ale zapowiadamy, że epizod 13 to będzie żyleta, bez szumów i innych ekscesów. Mam więc nadzieję, że słucha się nas jeszcze lepiej niż ostatnio.

Nie można nie wspomnieć o naszych dobroczyńcach, którzy pomogli nam wyposażyć nasze „studio nagraniowe”. Zespół Tax Free, który na łamach MacGadki promuje swój najnowszy album wspiera nas mocno, a my ich (bo razem zawsze raźniej). Tak więc dziękujemy ciepło i zapraszamy do odwiedzenia strony zespołu oraz odwiedzenia ich w muzycznym sklepie iTunes – klik.

taxfree.png

 

Na domiar wszystkiego mamy dla Was znów konkurs, gdzie do wygrania kolejna porcja płyt naszego partnera. Zapraszamy do wzięcia w nim udziału, bo muzyka bardzo przyjemnie pieści ucho. Zresztą usłyszycie ją również w tym odcinku MacGadki.

To tyle. Mamy nadzieję, że słychać nas coraz lepiej. Tak przynajmniej wnioskujemy po Waszych reakcjach w e-mailach i komentarzach w iTunes. Dziękujemy bardzo za wszystkie rady i ciepłe słowa. To nas buduje i sprawia, że chce się dla Was dalej nagrywać.

Zapraszam na stronę #12 odcinka MacGadki – klik

Witryna MacGadki – www.macgadka.pl
MacGadka w iTunes – kliknij
MacGadka na Facebooku – http://www.facebook.com/MacGadka
MacGadka na Twitterze – http://twitter.com/MacGadka

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy