^

MacGadka #11 o muzycznym iTunes w Polsce

Przemysław Marczyński

2 października 2011

Macgadka for web

Nikogo chyba nie dziwi temat wydanej ostatnio MacGadki. Mam nadzieję, że jesteście już po odsłuchu, jeśli nie to jestem tutaj z przypomnieniem. Oczywiście większość rozmowy poświęcona jest muzycznej stronie iTunes. Nie obyło się bez zabawy we wróżki odnośnie wtorkowej prezentacji. Prawimy też o nowych Kundelkach od Amazon.

To ważny dla nas odcinek. Pierwszy raz otrzymujemy sponsora, który wesprze nas w zakupie potrzebnego sprzętu, aby słuchało się nas jeszcze przyjemniej. Co więcej, mamy dla Was konkurs z nagrodami (to lubię w sponsoringu również ;-)). Do rozdania mamy 5 płyt grupy Tax Free, a sam album powinien na dniach pojawić się w iTunes. Nie krępujcie się zatem i klikajcie w link do strony naszego dobroczyńcy. Muzyka przyjemna dla ucha, a jeden z utworów możecie sami odsłuchać na końcu MacGadki.

Pozwolę sobie zatem na krótką informację o sponsorze naszego podcastu.

Zespół Tax Free powstał w 2007 roku, a w jego skład wchodzą zawodowi muzycy z dyplomami uczelni muzycznych. W większości, to absolwenci wydziału instrumentalnego Akademii Muzycznej we Wrocławiu. W 2008 studio Echo w Św. Katarzynie k/ Wrocławia odbyły się nagrania, których realizatorem był Paweł Zając, a nad ostatecznym brzmieniem płyty czuwał legendarny inżynier dźwięku USUNIĘTA-konkurs z studia Sterling Sound w Nowym Yorku, który dokonał ostatecznego zmiksowania i masteringu płyty.

Raj4

Strona zespołu TaxFree – http://www.taxfree.fm
Tax Free na Facebooku – www.facebook.com/taxfree.fm

Zapraszam do odsłuchu i na stronę #11 odcinka, po szczegółowy spis treści – klik

Witryna MacGadki – www.macgadka.pl
MacGadka w iTunes – kliknij
MacGadka na Facebooku – http://www.facebook.com/MacGadka
MacGadka na Twitterze – http://twitter.com/MacGadka

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy