^

Zestaw aplikacji za 30 dolarów

Przemysław Marczyński

21 września 2011

Fusionbundle

Już od jakiegoś czasu ta paczuszka gości w sieci (dzięki wszystkim, którzy informowali mnie o niej). Jeśli lubicie małe aplikacje, które niewątpliwie potrafią ułatwić życie, a przy okazji nie wydać więcej niż 30 dolarów (ostatnim czasem przytarło się, że paczka ma kosztować 50 zielonych), to ten zestaw jest dla Was. I co trzeba powiedzieć, nie jest zły. Spora część produktów, to jednak aplikacje oparte na wykupieniu czasowej subskrypcji na usługę jak Evernote czy Flow. To może odstraszać, ale z drugiej strony… czemu nie spróbować?

Sparrow to przez wielu ozłocony klient pocztowy. Dzięki niemu wiele osób zostawiło Maila na dobre.

Nottingham 2 chyba najlepszy klient na OSX usługi Simplenote (którą wielce polecam). Aplikacja może nie jest cudem ergonomii, przy najmniej tak ją zapamiętałem, ale synchronizacja notatek działa wybornie.

Alarms to jeden z tych programów, które będąc w belce systemowej pomagają w ogarnięciu zadań dnia dzisiejszego. Mała aplikacja, ale świetnie pomaga w codziennej pracy.

Carousel to bardzo zgrabny klient usługi Instagram. Teraz na Mac OS X możecie przeglądać zdjęcia swoje i znajomych.

koku to aplikacja do zarządzania finansami. Wygląda całkiem, całkiem, chociaż nie miałem z nią bliższego kontaktu.

Reszta aplikacji/usług to już subskrypcje. I tak, Evernote Premium do dziele się notatkami. Niestety na 3 miesiące tylko (sknery). Roczny abonament na 15GB w Strongspace. Flow, aplikacja do pracy zespołowej na odległość, rok przyjemności w pakiecie. Do tego bliżej mi nieznane usługi Grasshopper oraz Inbox Assistant, także ograniczone czasowe/kredytowo.

Paczka dostępna do końca grudnia tego roku. Zakup do przemyślenia.

Paczkę aplikacji znajdziecie tutaj – https://fusionads.net/bundle/
Cena: 30 dolarów za 10 produktów
Oferta ważna do końca grudnia.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. QDS

  Używałeś może do usługi Simplenote Notational Velocity?
  Jeśli tak to czy Nottingham 2 jest lepszy?
  Mi właśnie w NV podoba się ergonomia pracy.

  • Przemek Marczyński

   @QDS używałem, ale jakoś mi nie podszedł. Niestety Nottingham 2 też mnie nie poraził zbytnio. Życzyłbym sobie aplikacji z interfejsem tym znanym z witryny Simplenote.