^

iMagazine na wrzesień

Przemysław Marczyński

16 września 2011

Imagazine09

Wakacje już za nami, więc i redakcja wraca do swoich działań. Nowe wydanie iMagazine nie mogło być o niczym innym jak tylko o sprawie, która mocno potrząsnęła społecznością Makową. Steve Jobs ustąpił z tronu Apple. Sporo więc miejsca poświęcamy tej sprawie. Przeczytacie o wizji Apple po charyzmatycznym przywódcy oraz poznacie opinię części składu redakcyjnego o samym Jobsie.

Obok głównego tematu recenzje nowego sprzętu, który w niby spokojnym czasie wakacyjnym mocno obrodził w Jabłkowym sadzie: MacBook Air 13″ oraz iMac 27″.

Nie możecie również przejść obojętnie obok wywiadu z panem Kubą Tatarkiewiczem. To chyba najstarszy użytkownik sprzętu Apple w Polsce. A rozmowa o Jobsie i Apple bardzo ciekawa.

Mój mały prywatny sukces tego wydania to Jan Urbanowicz. Nie trzeba było długo ściskać za gardło, aby zgodził się na prowadzenie kącika filmowego na łamach magazynu. Tak więc kultura filmowa zawitała do iMaga w bardzo dobrym wydaniu.

Zapraszam do lektury.

iMagazine na wrzesień – kliknij

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy