^

Screeny za darmo

Przemysław Marczyński

7 września 2011

 

Screeny

Tylko dzisiaj możecie za darmo pobrać ciekawą aplikację, która pomoże Wam zarejestrować to, co dzieje się na biurku. Dzięki tej aplikacji możemy zarówno nagrywać filmy jak i robić zrzuty ekranu. Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu i może nie posiada zbyt spektakularnych opcji, to w tej cenie jest jak najbardziej ciekawym kąskiem. W Mac OS X dzięki programowi QuickTime możemy nagrywać również wideo z tego co dzieje się na ekranie, ale nie jesteśmy w stanie wybrać zakresu ekranu jaki chcemy uwiecznić. Zainteresowanych odsyłam do MAS. Program za darmo tylko dzisiaj.

Screeny w MAS – kliknij
Witryna aplikacji – http://www.screenyapp.com/

Podziękowania dla Mariusza Ostrowskiego, który umieścił tą informację na tablicy MM na Facebooku. Matto, tym razem byłeś drugi 😉

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. NiLok

    QuickTime w Lionie może już nagrywać zdefiniowany przez użytkownika obszar, więc jedyną funkcjonalnością, której QT przy Screeny nie ma, to automatyczny upload nagrań bądź zrzutów ekranu do konta w Cloud App. 🙂
    natomiast dla użytkowników Snow Leoparda, Screeny, szczególnie, że jest dzisiaj za darmo, może być faktycznie bardzo przydatny.