^

Skitch za darmo

Przemysław Marczyński

18 sierpnia 2011

Skitch free

Proszę Was moi mili! To jest dopiero informacja miła i powabna. Program którego używam namiętnie, jedynie i bez wytchnienia do robienia zrzutów ekranu stał się darmowy! Schronił się pod skrzydłami Evernote i oto efekt. A ma być tylko lepiej. Autorzy zapewniają, że wszystkie usługi będą działać, a Skitch pojawi się na nowych platformach (telefony, tablety). Najbliższy kierunek Android. Co do wspomnianych usług, to wciąż będziemy mogli cieszyć się publikacją zrzutów ekranu w sieci bezpośrednio ze Skitch’a co jest bardzo proste i przyjemne.

Mówią, że obraz to tysiąc słów. Wielokrotnie przekonałem się, że coś w tym jest. Przy tej maksymie zawsze towarzyszy mi Skitch. Was również zachęcam do spróbowania jego możliwości.

Więcej o tym programie pisałem tutaj – zapraszam.

Skitch

Skitch w Mac App Store – kliknij
Cena – darmowy

Matto serdeczne dzięki za informację!

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. Sebastian

  Super! Chociaż jedna dobra informacja dzisiaj i to na zakończenie dnia, będzie łatwiej zasnąć 🙂 Dodam tylko, że też tę darmową wersję można pobrać ze strony http://skitch.com/ To dla tych, którzy nie przyjaźnią się z MAS 🙂

 2. NiLok

  bez zastanowienia wszedłem do Mac App Store, żeby go „kupić”, chociaż na dysku i tak miałem najnowszą wersję.
  i właśnie dzięki temu ruchowi Evernote’a, GrabBox zyskał poważnego konkurenta. na Dropboksa wrzucam czyste zrzuty ekranu, a w Skitchu, od teraz już za darmo, mogę robić screenshoty z adnotacjami czy jakimiś rysunkami, do których od razu po wrzuceniu na serwer otrzymuję link skopiowany do schowka. 🙂

 3. Maksymilian Śleziak

  Świetnie! to jedna z moich ulubionych aplikacji na Macu! 🙂