^

Nowy Counter Strike zmierza na Maka

Przemysław Marczyński

13 sierpnia 2011

Counter strike

Ojjj działo się kiedyś na ekranach PC, ojj działo się. Counter-Strike: Source to była chyba gra, przy której spędziłem najwięcej czasu w swojej karierze gracza. Z niekłamaną przyjemnością przekazuję Wam zatem wieść, że nowa odsłona tej gry pojawi się obok wersji PC, na konsole i Maki! Mam głęboką nadzieję, że nie będzie tutaj granic sprzętowych i wszyscy będą mogli spotykać się na jednych serwerach. Nowy Counter Strike dostanie przydomek Global Offensive, co bardzo zgrabnie wpisuje się w jego wielo-platformowość. Gra ma pojawić się w 2012 roku. W nowej odsłonie gry ujrzymy nowe postacie, broń i mapy.

Dla ścisłości dodam, że w grze wcielamy się w terrorystów i anty-terrorystów którzy w grupie muszą współdziałać żeby uratować zakładników lub rozbroić ładunki wybuchowe. Pozycja jest kultową grą przy wszelkiego rodzaju turniejach cybernetycznych, gdzie pomimo podeszłego wieku rozgrywki w CS’a cieszą się ciągle ogromną popularnością.

Jeśli chcecie poczuć przedsmak nadchodzących nowości i pobawić się już teraz w policjantów i złodziei możecie kupić Counter Strike: Source za 15 Euro na Steamie – kliknij Na moim mini gra chodzi wybornie. Miłego fragowania.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Spell

    Osobiscie uwazam ze source nie przebil popularnoscia CS1.6 i jesli CS Go bedzie mial silnik z 1.6 plus lepsza grafike to gra bedzie super ale jesli wezma zbyt duzo z Source to bedzie kolejny niewypal!