^

Aktualizacje sterowników do drukarek pod Lwa

Przemysław Marczyński

4 sierpnia 2011

Printing 165

Macie kłopoty z drukowaniem po aktualizacji do Mac OS X Lion? Może przyszło rozwiązanie kłopotów. Apple udostępniło aktualizacje sterowników do drukarek HP, Samsung oraz Brother.

Nie ukrywam, że kilka urządzeń które posiadam straciło na funkcjonalności i czekam z utęsknieniem, kiedy znów QNAP obsłuży Time Machine. Widać, że powoli wszystko wraca do normy po przesiadce na nowego Lwa. Szkoda jedynie, że podobne aktualizacje pojawiają się już kilkanaście dni po premierze systemu. Chyba musimy się przyzwyczaić, że firmy zaczną naprawiać/aktualizować swoje oprogramowanie dopiero wtedy, gdy użytkownik nie wytrzyma i sponiewiera producenta.

Sterowniki do drukarek HP – kliknij
Sterowniki do drukarek Samsung – kliknij
Sterowniki do drukarek Brother – kliknij

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. macmoc.pl

  Też dzisiaj doświadczyłem (drukarka sieciowa HP).
  Lion sam mnie powiadomił o nowych sterownikach, pobrał, ale to nie pomogło. Trzeba było odinstalować i instalować sprzęt od początku.

 2. Emeley

  @Przemek
  No proszę, znów coś bardzo praktycznego i pomocnego. Ja wprawdzie jeszcze nie uruchomiłem swojej drukarki (HP Photosmart Plus) ale w końcu ja ruszę. Z tego co napisałeś Przemku rozumiem, że sterowniki warto już pobrać. Pewnie Lion zostanie tak czy inaczej uaktualniony w najbliższym czasie o takie brakujące elementy. Dzięki za artykuł i linki 🙂

 3. antek

  hp robi bardzo dobre drukarki, zwlaszcza atrametnowe w kolorze ladnie drukuje,oczywiscie na dobrym tuszu, bo zamiennik nie daje rady jesli chodzi o jakosc