^

iMagazine 7-8. Wakacje będą udane 😉

Przemysław Marczyński

26 lipca 2011

IMag7 82011 okladka

Możecie odetchnąć… wakacje się odbędą. Urlopowy iMagazine właśnie wylądował w Waszych skrzynkach pocztowych. Jeśli jeszcze nie zapisaliście się do newslettera, nie traćcie ani chwili. Ten numer nam się udał. W mojej ocenie, nie dość, że jest świetnie złożony to i treści (wierzę w to mocno) znajdziecie interesujące.

Po pierwsze felietony. Już nawet nie chce mi się pisać czyje, bo dobrze wiecie 😉 Ten jest naprawdę niezły – kobieta wchodzi w głowę Jobsa, historia prawdziwa! Ale nie tylko Kinga raczy nas dzisiaj rozważaniami, Sławek Durasiewicz także rozprawia o ważnych sprawach. Koniecznie przeczytajcie.

Z kim wywiad… chyba nie trzeba mówić, gdy patrzycie na okładkę iMaga. O rajdach samochodowych i iPadzie. Polecam także rozmowę z polskimi programistami, którzy otrzymali najważniejszą nagrodę od Apple dla programistów 11bit Studios. Kto wie, może kiedyś dadzą mi potrzymać statuetkę Apple Design Awards… zawsze chciałem to zrobić (Pawle słyszysz!).

Dużo, dużo testu sprzętu. Przeróżnego, ale bardzo ciekawego. Dokładamy do tego opis Final Cut Pro X oraz kilka słów o bezpieczeństwie w Mac OS X Lion i już wiecie, że warto dziś zasiąść do wakacyjnego wydania iMagazine.

Udało nam się wypiec śliczny numer. Mam nadzieję, że Wam również się spodoba. I weźcie udział w konkursach. Posiadacze iPadów będą zadowoleni.

Zapraszam do pobrania iMagazine 7-8 – kliknij

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy