^

Anomaly Warzone Earth – weekendowa promocja

Przemysław Marczyński

22 lipca 2011

Anomaly

Jeśli nie graliście w najlepszą polską produkcję na Mac OS X, to koniecznie odwiedźcie w ten weekend iTunes. Gra Anomaly została przeceniona i kosztuje 5,49 Euro. Stwierdzenie „najlepsza” nie jest wyssane z kciuka, bo oto ten produkt zdobył niedawno prestiżową nagrodę Apple Design Award 2011. Chyba nie trzeba więcej zachęcać do sięgnięcia po ten tytuł. Naprawdę warto!

Ja od siebie dodam, że już za chwilkę pojawi się nowy numer iMagazine, w którym miałem przyjemność porozmawiać z twórcami tej gry. Było o czym rozmawiać, bo otrzymanie wyróżnienia od Apple jest ogromnym wydarzeniem dla całej społeczności programistów pod Mac OS X oraz iOS. Będzie o czym poczytać.

Anomalywar

Anomaly Warzone Earth w iTunes – kliknij
Cena: 5,49 Euro (zawiera upust 30% do końca tygodnia)

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Sebastian

    Te wszystkie gry mają jedną wadę: zabierają baaaardzo duuużo czasu. Są tak dobre, że wciągają na dłuuuuhie godziny. I nie byłoby w tym nic złego, gdybym tylko był już na emeryturze i miał więcej wolnego czasu 😉
    Przy okazji, Steam ma weekendową promocję na grę Civilization V, której cena przez sobotę i niedzielę wynosi 66% tego co normalnie trzeba zapłacić czyli u mnie to wychodzi nieco ponad 10GBP

  2. Łukasz Dzwoniarek

    Czy ktoś grał w tą grę na różnych platformach (iPhone/iPad/Mac)? Jakie są różnice (zwłaszcza między tymi dwoma ostatnimi?