^

Menedżer plików ForkLift za 10 dolarów

Przemysław Marczyński

13 lipca 2011

ForkLift

Nie wiem ilu z Was może nie posiadać tej aplikacji, bo wspominam chyba o każdej promocji w której możecie ją nabyć. Wydaje mi się, że warto ją mieć na dysku, a szczególnie gdy mamy za nią zapłacić 10 dolarów.

ForkLift to menedżer plików i klient FTP w jednym. Do uroków dwóch okien obok siebie przydatnych podczas kopiowania plików nie muszę chyba nikogo przekonywać. Opcje synchronizacji danych pomiędzy folderami, usuwanie aplikacji, obsługa kompresji oraz zmiana nazwy wielu plików jednym kliknięciem. Do zarządzania plikami chyba niewiele więcej trzeba, a po kilku latach pracy z Makami wciąż idea Findera nie przekonuje mnie podczas zarządzania większą ilością danych.

Polecam zatem promocję na MuPromo. Tylko do 7 rano (14.07.2011) możecie kupić go z rabatem 67% – 10 dolarów (normalnie 30 dolarów). Cena według mnie wyśmienita za ten produkt.

Kup ForkLift w promocji – kliknij i wesprzyj autora. Dziękuję 😉
Więcej o ForkLift – http://www.binarynights.com/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (13)
L

13 komentarzy

 1. szczottie

  Właśnie kupiłem 🙂 Dzięki za informacje o promocji!

 2. Tomek Wójcik

  Przymierzałem się do aktualizacji na dniach z 1ki do 2ki a tu proszę – mam za połowę ceny aktualizacji ;). Dzięki za info!

 3. Paweł

  Dzięki za info! Kupiłem zarejestrowałem. Kiedyś się przymierzałem, ale kupiłem Transmit, ale Forklift jest chyba lepszy.

 4. Sebastian

  Przemku, przez Ciebie zdradziłem! Zdradziłem Path Findera, YummyFTP, Name Mangler oraz AppZapper. Wszystkie te aplikacje zdradziłem z ForkLiftem. I jeszcze Ty Przemku na tym zarobiłeś, bo kupiłem korzystając z Twojego linka. A zarobiłeś podwójnie bo kupiłem dwie licencje 🙂 Kiedyś miałem na chwilę zainstalowaną wersję 1 FL ale dużo z niej nie korzystałem, a teraz to w sumie nie chciało mi się za dużo testować i do tej zdrady przekonał mnie Don McAllister 😉

 5. dawletiarow

  Również zakupiłem Przemku aplikację dzięki Tobie. Dziękuje za informację o promocji. Co zyskujesz tym, że kupujemy z Twojego linka jeśli można wiedzieć?

  • Przemysław Marczyński

   @dawletiarow w tym przypadku mam dolara 1,80. Więc dziękuję, że wybrałeś zakup przez mój link partnerski.

 6. Sebastian

  @Przemysław Marczyński: Kurka wodna! To z mojego zakupu masz już prawie na Liona 😉

  • Przemysław Marczyński

   Serio! Nie zauważyłem aż takiej aktywności 😉 To kolejny dowód, że „prawie” robi wielką różnicę 😉 Ale dzięki, że o mnie pamiętacie. Nie będę chociaż marudził, że nie mam na serwer.

 7. Sebastian

  UWAGA! Dla tych którzy nie zdążyli kupić wczoraj: promocja z ceną $9.99 trwa jeszcze przez kolejną dobę!

 8. dawletiarow

  Nie wiem czy dobrze zrobiliśmy kupując w ten sposób aplikację bo podobno kolejna wersja będzie już tylko przez Mac AppStore. Czyli teraz daliśmy $10 i potem jeśli będziemy chcieli mieć nową wersję to $30. Tak to rozumiem. Bez sens.

  • Przemysław Marczyński

   Wiem, że najlepiej byłoby kupić już dzisiaj wersję 3, a może nawet 4 z dożywotnią subskrypcją na uaktualnienia. Tak to jednak nie działa. Kupujesz aplikację, która Ci odpowiada. Nie wiadomo co będzie w przyszłości. Teraz jedno jest pewne z MAS jest więcej kłopotów niż z normalną dystrybucją, dlatego obcina się funkcjonalność aplikacji. Do tej pory aktualizacja z FL1 do FL2 była tańsza o (10 dolarów?). Może kolejna odsłona FL3 będzie miała taką opcję. Kto to wie, kto wie….

 9. dawletiarow

  Tak, tylko, że pomiędzy ForkLift 1 a 2, nie było roku przerwy, a o wiele więcej. Zobaczymy co wymyślą. 🙂