^

Marvel świętuje, komiksy tanieją

Marvel
Mam nadzieję, że lubicie poczytać o przygodach bohaterów obdarzonych wyjątkowymi zdolnościami. Ci „wyjątkowi” najlepiej zadomowili się komiksach. Dla niektórych to wrzód na literaturze, jednak gdy patrzę na rysunki Franka Millera (nawet najfajniejszy film nie dorasta twojej kresce Frank) czy serię Biocosmosis wiem jedno, tutaj dobra historia łączy się z talentem plastycznym, dzięki któremu wchodzimy w opowieść i nie możemy się od niej oderwać.
Wydawnictwa Marvel chyba nie trzeba przedstawiać. Postacie jak Spider-Man, Iron Man czy Captain America kryją się pod tą marką. A z faktu iż na stronie Facebooka strzeliła magiczna liczba 2 milionów przyjaciół, przygotowano bardzo miły prezent, 30% rabatu na dowolną subskrypcje.
Z kodem 2MILL2011 otrzymacie wspomniany upust. Jest on ważny tylko do 11.07.2011. Subskrypcja oferuje dostęp do potężnego zbioru komiksów. Możliwy zakup abonamentu na rok lub miesiąc.
I pamiętajcie, że najlepiej komiksy czyta się na iPadzie z dedykowaną aplikacją od Marvela – kliknij

Kup dostęp do komiksów Marvela – kliknij

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Paweł Komarnicki

    Cos nie bardzo chce przyjąć mój adres 🙁

  2. Marcin

    Musze powiedzieć że ja osobiście uwielbiam komiksy Marvela 🙂 Są jak dla mnie po prostu rewelacyjne 🙂 Musżę tez powiedzieć że sam rozpoczynam swoją karierę komiksową 😛 na razie tylko w Internecie tworzę bo cóż znalazłem takie narzędzie http://www.klub.dilmah.pl/lp/ i mnie wciągnęło 🙂