^

Monkey Mind – gimnastyka głowy

Monkeymind

Nie wierzę. Przegrywam z małpą. Troszkę to upokarzające ale niestety tak się dzieje. Zmierzenie się z umysłem mojego przodka z odległej epoki sponiewierało mnie troszkę ale z drugiej strony uświadomiło, jak rzadko ćwiczę pamięć. Jak widać nie tylko moje kości powinny się wygodnie powyginać na fotelu, moja głowa od czasu do czasu również, a świetnym ku temu sposobem jest gra Monkey Mind.

Monkeymind 1

Zadania znane, ale nigdy nie tracą na swojej wartości. Odwracamy karty i wytężając swoją pamięć mamy wskazać je ponownie w zależności od postawionego nam zadania. Będziemy musieli na przykład zaznaczyć karty od największej do najmniejszej czy wskazać pasujące do siebie pary. Zadanie jak się przekonałem nie jest najprostsze. Gra obsługuje Game Center więc będzie można wyzwać przyjaciół na pojedynek. Do tego Monkey Mind jest produkcją działającą zarówno na iPhonie jak i iPadzie.

Jeśli lubicie naprawdę wystawić na próbę swoje szare komórki to jest ku temu świetny  powód. Monkey Mind postara się skutecznie, żeby trybiki pod czaszką zaczęły pracować na wysokim poziomie.

Rozdajemy 5 kodów
Miło mi poinformować, że w komentarzach od 21:00 pojawią się kody, które będziecie  mogli wykorzystać na darmowy zakup gry. Bądźcie więc czujni. Informacje o zbliżającym się czasie wstawienia kodu pojawią się na Twitterze i Facebooku.

Monkey Mind w iTunes – kliknij
Cena: 1,59Euro

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (16)
L

16 komentarzy

 1. emeley

  Gry komputerowe i ja to antypody. Pamietam, ze lubilem polatac na symulatorach lotow, takich prostych jeszcze. Gry logiczne, strategiczne sa nie dla mnie ze wzajemnoscia. Ale temat gier przypomnial mi o ksiazce, ktora byc moze i Was zainteresuje, moze ja znacie.
  Revolution in the Valley
  To ksiazka napisana z perspektywy jednego z pierwszych pracownikow i tworcow potegi Apple, Andy’ego Herzfelda. Bardzo interesujaca ksiazka, polecam. Co ma ksiazka do gry? Ano ma. Jeden, za to zabawny watek. Otoz pracujacy w Apple Burrell C Smith, geniusz czystej wody, uparl sie kiedys, zeby wygrac z maszyna z jakims przedpotopowym automatem do gier, ktory dla rozrywki ludzi pracujacych po 27 na dobe ustawil w firmie Jobs. Burrell myslal, myslal myslal. Gra polegala na tym, zeby nie dac sie zestrzelic w czasie lotu nad terytorium wroga. Myslal i wymyslil. Zaraz na poczatku gry od razu dal sie zestrzelic, maszyna zglupiala, w konsekwencji Burrell uzyskal rekordowy „score”. O tej i innych historiach, nie zawsze tak zabawnych, w tej wlasnie ksiazce.

 2. Stojak

  Czekam na kodzik 😉

 3. Adam

  people are fast:)

 4. Stojak

  Jak ktoś zużywa, to niech pisze!

 5. dark

  dzięki wielkie:) 2 zajęta.

 6. Biacho

  Podziękował bardzo, 3 wykorzystany :]

 7. Artur Roszczyk

  Dzięki, 4 wykorzystany!

 8. Adam

  i mnie się udało, do pięciu razy sztuka:) Dzięki!

 9. Stojak

  Na iPadzie nie da się ulokować..a podobno taki szybki

 10. Stojak

  Upolować*

 11. emeley

  No i zrobila sie arcyciekawa debata 🙂