^

iSale express – obsługa akcji eBay taniej

ISale

Wiem, że u nas palmę pierwszeństwa w sprzedaży aukcyjnej ma nieugięte Allegro. Mam jednak nadzieję, że zainteresuje Was promocja na bardzo zgrabną aplikację do zarządzania aukcjami na innej platformie eBay. Sam program bardzo fajnie działa z polskim sklepem i w prosty sposób pomoże w wystawianiu aukcji. W bardzo niskiej kwocie – 1,59Euro, możecie nabyć wersję iSale express, która względem swojego „pełnego” braciszka ma sporo ograniczeń. Jednak do zabawy w sprzedaż domowym sumptem, powinien w zupełności wystarczyć.

Isaleexpress

Byłoby świetnie, jeśli aplikacja obsługiwała by Allegro. Niestety możemy tylko o tym pomarzyć. Pamiętam, że kiedyś pytałem ludzi z equinux, czy jest na to szansa. Odpowiedź była mało zadowalająca.

iSale express w App Store – kliknij
Witryna iSale express – kliknij

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Sebastian

    Mam pełną wersję z paczki MacHeist (chyba???) sprzed kilku lat. Korzystam z niej często. Jest po prostu rewelacyjna. Oczywiście działa w połączeniu z brytyjskim kontem eBay. Nawet ostatnio ta aplikacja „pomogła” mi sprzedać Time Capsule i AirPort Express za całkiem dobre pieniądze 🙂 Często czytam pełno negatywnych komentarzy na temat działania i zasad Allegro i zastanawiam się czy to tylko takie standardowe polskie narzekanie czy może faktycznie ten serwis nie jest najlepszej „jakości”. Jeżeli to drugie to naprawdę polecam eBay 🙂