^

Disk Drill Media Recovery- odzyskaj dane 80% taniej

Przemysław Marczyński

15 czerwca 2011

Diskdrill

Jeśli sięgnęliście do majowego wydania iMagazine to może wpadł Wam w oko tekst o aplikacji Disk Drill. Jest to narzędzie do odzyskiwania danych z dysku twardego. Muszę przyznać, że spisuje się całkiem dobrze, chociaż mam nadzieję, nie mieć okazji korzystać z jego pomocy w najbliższym (i dalszym) czasie.

W App Store pojawiła się okrojona jego wersja Disk Drill Media Recovery pozwalająca na ratowanie plików z zewnętrznych napędów i nośników podpiętych do portu USB lub innych. Trwa właśnie promocja, która zakończy się 17 czerwca. Do tej pory program możecie nabyć za 8Euro. Po tej dacie cena wskoczy na 50Euro.

Niestety z faktu na obostrzenia App Store CleverFiles nie może wstawić pełnej edycji swojej aplikacji do sklepu Apple (ahh te plusy wygody), więc jeśli będziecie chcieli zaopatrzyć się w aktualizację do wersji Pro będziecie musieli napisać pod adres help@cleverfiles.com i porozmawiać o upuście. Po takim zabiegu otrzymacie upust 50% na Disk Drill w wersji Pro.

DD Media Recovery w App Strore – kliknij
Witryna programu Disk Drill – http://www.cleverfiles.com/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

    • Przemysław Marczyński

      Wersja free potrafi jedynie pokazać pliki, które wersja Pro jest w stanie odratować.