^

Woblink z darmową książką

Przemysław Marczyński

8 czerwca 2011

Woblink

Woblink to największa cyfrowych bibliotek na iPada z polskimi książkami. Chociaż pierwszy kontakt z tą usługą mocno mnie rozczarował, to jednak autorzy usługi prężą się usilnie, aby zachęcić wszystkich do korzystania ze swoich usług. Wreszcie ktoś podszepnął, że można rozdać coś za darmo, aby zrobiło się głośniej. I proszę, Chris Anderson ląduje na półce promocyjnej kusząc ceną zero złotych.

Sam autor jest bardzo ciekawą postacią. Powiązany z The Economist oraz Wired. Książka natomiast prawi o tym, dlaczego warto udostępniać darmowe treści i jak można zostać sławnym i bogatym. Tej publikacji nie czytałem, ale jestem zachęcony do jej pobrania i poznania o czym pan Anderson prawi. Jest to też dobra okazja do poznania walorów z czytania elektronicznych książek. W moim odczuciu iPad jest bardziej stworzony do konsumpcji kolorowej prasy niż książek, ale kto wie, może Woblink mnie przekona…

Książka dostępna za darmo do 12 czerwca.

Woblink w iTunes – kliknij
Witryna usługi Woblink –  http://woblink.com/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. stoodi

    Ja bym obstawał za księgarnią w bibliotece można wypożyczyć książkę, Woblink takiej funkcjonalności nie ma z tego co wiem.

  2. Wozniak

    Wie ktoś może jak usunąć książkę po przeczytaniu ?