^

Magazyn Businessman.pl na iPadzie

Businessman

Kolejne polskie czasopismo wkracza na rynek cyfrowej dystrybucji. Tym razem czas przyszedł na magazyn Businessman.pl. Tytuł sam zdradza do kogo jest kierowane. Osoby śledzące rynki finansowe, zarządzające firmą zapewne dobrze go znają. Każdy posiadacz iPada może pobrać darmowe wydanie tego czasopisma co niniejszym czynię.

Za wdrożeniem czasopisma w świat iPada stoi Macoscope ze swoim silnikiem iPublisher. Muszę przyznać, że wygląda to bardzo dobrze. Już na początku zostałem mile zaskoczony, gdy straciłem zasięg podczas pobierania numeru, a po wznowieniu zasysania okazało się, że mogę proces kontynuować. Świetna sprawa dla wszystkich ze słabym łączem. Dalej jest równie dobrze. Szybkie przewijanie stron, podgląd kart na suwaku nawigacji, wszystko działa płynnie. Również spis treści z podglądem oraz małe znaczniki nawigacyjne pomagają poruszać się po artykułach. Solidnie przygotowany materiał.

Nigdzie niestety nie znalazłem ceny kolejnych numerów. Stawiam na 0,79 Euro, ale to tylko moje gdybanie.

Chyba muszę wreszcie uaktualnić wpis o cyfrowych gazetach. Sporo się już zmieniło od tego czasu.

Businessman.pl w iTunes – kliknij

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. Adam

  test

  • Przemysław Marczyński

   ? czego test? Lubię jednak komentarze składające się z przynajmniej jednego zdania. OK, przynajmniej 2 wyrazów. Dzięki na przyszłość.

 2. Adam

  Pomyliłem karty (ehh te 13 cali) Przepraszam za spam.