^

MacLegion – kolejna świetna paczka aplikacji

Przemysław Marczyński

27 kwietnia 2011

Maclegion

Całkiem nowa paczka? Oczywiście, ale stoi za nią człowiek, który swojego czasu tworzył najlepsze zestawy programów dla MuPromo – Nathaniel Houle. Dziś rozpoczął nowy projekt MacLegion i przyznać trzeba, że takie debiuty lubimy oglądać.

Za 50 dolarów dostajemy zestaw bardzo mądrze dobranych aplikacji. Poczynając od narzędzi dla ekspertów, po programy, które na co dzień przydadzą się każdemu z nas. Co ważne nie widzę tu żadnych „zapchaj dziur”, żeby tylko dobić do 10 programów. Zestaw jest smakowity.

Zacznijmy od Data Rescue 3. Dobrze mieć narzędzie tego pokroju, gdy nagle skasowaliśmy ważne dane. Aplikacja zawiera samostartującą płytę DVD, dzięki której nawet z całkowicie martwego systemu będziemy mogli wyciągnąć dane. Jeden z najlepszych programów w swojej klasie.

Dr3 scan

Contactizer Pro to perełka którą docenisz, jeśli prowadzisz firmę lub musisz ogarnąć kilka projektów na raz. Bogate możliwości zarządzania kontaktami i kalendarzem stawiają ten produkt w czołówce programów do zarządzania czasem. Kolejna aplikacja z serii „musisz ją mieć”.

Nagrywasz screencasty? Jeśli tak, to jestem pewien, że słyszałeś o ScreenFlow. Ja jestem całkowicie zauroczony jego możliwościami i prostotą obsługi. Zgrywasz cały ekran komputera, a później poddajesz go obróbce i dodajesz dźwięk. Wszystko robisz z poziomy jednego programu.

Screenflow

Świetny menedżer plików? Proszę bardzo. ForkLift 2 jest do waszej dyspozycji. Pisałem o nim już wielokrotnie. Łatwe kopiowanie plików i bardzo przyzwoity klient FTP w jednym. Osobiście używam i chwalę sobie bardzo. Łatwiejszego zarządzania plikami nie znam.

ForkLift2.jpg

Ciekawych pozycji jest znacznie więcej…

Speców od muzyki zainteresuje Amadeus Pro. Osoby lubiące bezpieczeństwo sięgną po paczkę, bo znajduje się w niej antywirus Virus Barier. I na deser te aplikacje, które będziemy chcieli mieć pod ręką zawsze. Słyszeliście o LaunchBar? Najnowsza odsłona programu to chyba jedna z najczęściej wymienianych aplikacji, która zwiększa produktywność w Mac OS X.

LaunchBar

Dzięki Printopia zaprzężecie każdą drukarkę do pracy z iOS, a MacPilot wyciśnie ostanie poty z systemu włączając ukryte funkcje. Na końcu zrelaksujecie się przy radu razem z Radio Gaga.

Bardzo udany zestaw aplikacji i jestem pewien, że każdy z nas znajdzie w nim coś dla siebie. Cena 50 dolarów jest bardzo uczciwa, bo ten zestaw widać, ni był robiony na kolanie. Dobrze widzieć, że pojawia się kolejny gracz na scenie paczek, który oferuje coś na prawdę ciekawego. Będę się przyglądał jak MacLegion się rozwija.

Promocja trwa do 11 maja.

Witryna akcji MacLegion – kliknij
Kup paczkę MacLegion – kliknij (Zakupem przez ten link wspierasz Mój Mac. Dziękuję!)

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (7)
L

7 komentarzy

 1. swider8814

  Dzięki za informację. Jest tu kilka ciekawych programów. Już kupiłem paczkę 😉

 2. Adams

  Ja też zakupiłem, szczególnie dla Contactizera. Mam nadzieję, że wersja 4.0 pojawie się lada moment 🙂

 3. Robert

  Fajne! Dzięki.

 4. Adam

  Jeśli ktoś mógłby odsprzedać z paczki Screenflow lub Launchbar 5 to proszę pisać na adres :
  budziol95 (małpa)gmail.com

 5. Adam

  Zakupiłem i dziękuję za informację 🙂
  Przy okazji dostałem gratis HDRtist Pro (dla pierwszych 9000 kupujących).
  Paczka bardzo dobra, chyba jedna z najlepszych z tych, które kupiłem.

 6. Adam

  Zakupiłem także, Paczka jest rewelacyjna – dzięki za informacje.

 7. robin

  Gdyby ktoś chciał pozbyć się Contactizera, chętnie odkupię!