^

Witryna Office dla Mac – reaktywacja

Przemysław Marczyński

19 kwietnia 2011

OfficedlaMac

O witrynie Office dla Mac pisałem już jakiś czas temu. Warto dziś wrócić do tematu, bo strona otrzymuje nowe życie. Ogólnie rzecz biorąc, systematycznie, będą pojawiać się na niej informacje dotyczące pakietu oraz samouczki, które powinny zainteresować wszystkich posiadaczy tego pakietu (dział Aktualności). Z tego co dochodzą mnie słuchy, nie braknie konkursów z nagrodami od Microsoftu. Zachęcam Was zatem do dodania kanału RSS do swoich czytników lub odwiedzenia strony projektu na Facebooku.

Mam nadzieję, że praca jaką będę z przyjaciółmi wkładał w rozwijanie witryny przypadnie Wam do gustu. Klikajcie więc w Aktualności, aby zapoznać się z nowymi treściami na stronie.

Witryna Office dla Mac – http://officedlamac.pl/
Facebook Office dla Mac – kliknij
RSS Office dla Mac – kliknij
Twitter Office dla Mac – kliknij
Blip Office dla Mac – kliknij

 

Ostatnio tu i ówdzie możecie znaleźć moje teksty w sieci, a nowy numer iMagazine powinien zaspokoić gusta poszukujących ciekawych aplikacji. Może cierpi na tym Mój Mac, ale jak to z pracą bywa, muszę w sobie wyrobić lepszy mechanizm organizacyjny. Proces twórczy ma swoje ograniczenia, ale mam nadzieję pozbierać się do kupy ze wszystkim jak najszybciej.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. PhuyeR

    Czy tylko ja mam wrażenie,że literki oznaczające programy pakietu Office w tle strony tworzą trupią czaszkę ze skrzyżowanymi piszczelami?

  2. Rafał

    Ja bym wolał, żeby MS zamiast fundować nagrody poprawił błedy w swoim produkcie, bo to wstyd, żeby w 2011r. na rynku znalazł się edytor tekstu, który zawiesza się na funkcji kopiuj-wklej. O innych bugach nie wspominając.