^

Elmedia Player – zorganizuj filmy z witryn internetowych

Przemysław Marczyński

8 kwietnia 2011

Player

Wideo na dobre zagościło na stronach internetowych. Nazw jak YouTube nie trzeba nikomu przedstawiać. W internecie każdy znajdzie chyba filmy ze wszystkim co może go zainteresować. Czasem jednak ogarnięcie tego całego bogactwa może być kłopotliwe. Elmedia Player przychodzi z pomocą.

Gdy wchodzimy na stronę internetową z poziomu aplikacji, Player sam pokazuje nam jakie elementy tworzą daną witrynę. Możemy zapisać dowolny plik wideo, flash czy elementy graficzne. Wszystkie filmy są dodawane do biblioteki, która automatycznie segreguje nam: SWF, Real video czy Silverlight. Do tego utworzymy inteligentne teczki do łatwiejszej nawigacji po zbiorach wideo.

ElmediaPlayer

 

Jak każdy szanujący się odtwarzacz wideo, możemy oglądać film na całym ekranie, tworzyć listy odtwarzania oraz regulować głośność. Dodatkowo pliki Flash możemy rozciągać, przybliżać oraz robić z nich serie zrzutów ekranu.

Elmediaplayer3

Program obsługuje FLV, SWF, XAP, RM and RV, AVI, MOV, MP4, WMV, DIVX, DAT i inne. Posiada także swoją darmową odmianę, dzięki której będziemy mogli korzystać z funkcji odtwarzania jednak bez możliwości zapisu plików na dysku.

Jeśli lubicie kolekcjonować filmy z sieci to koniecznie przyjrzyjcie się aplikacji Elmedia Player. Program sprawuje się świetnie jako „zasysacz” wideo z sieci. Równie dobrze daje sobie radę jako odtwarzacz filmów zgromadzonych na dysku dzięki wsparciu dla Inteligentnych teczek i list odtwarzania.

15% taniej

Proszę. Widać wpis spodobał się firmie Eltima Software, bo zaoferował kod rabatowy na swoją aplikację – DISCOUNT15

Witryna programu Elmedia Player – http://mac.eltima.com/media-player.html
Cena wersji Pro –  19,95 dolarów

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy