^

TaskPaper za 5 dolarów

Przemysław Marczyński

5 kwietnia 2011

Kolejny raz Hoga Bay Software raczy nas promocją. Tym razem za 5 dolarów nabędziemy TaskPaper, świetne narzędzie do tworzenia list zadań. Ostatnio pisząc o Things część z Was zasugerowała mi, że aplikacja tego typu powinna być prosta, bez udziwnień. Proszę, oto produkt dla Was.

Taskpaper 1

Program przypomina mi kartkę (i autorowi zapewne również ;-)) na której robimy notatki. Szybko stworzymy zadanie, umieścimy go w nowym projekcie i dodamy mu znacznik tagowania. Co ciekawe, poruszanie się po zakładkach jest bardzo proste, a możliwość błyskawicznego tworzenia znaczników z „@” i możliwość nawigowania przy ich udziale to perełka.

Takspaper

Program jest do bólu prosty, ale z tego właśnie czerpie swój urok. Pomimo używania Things, aplikacja TaskPaper ląduje w moim Docku. Szybkie notatki i dłuższy opis (a nawet zalążki tekstów) pisze się świetnie przy jego udziale.

Zapomniałem dodać, że aplikacja synchronizuje się także z iPhonem. To dobra informacja dla mobilnych użytkowników.

Serdecznie polecam! Szczególnie, gdy cena jest wyśmienita. Za TaskPaper zapłacimy tylko 5 dolarów do piątku (08.04.11).

Witryna TaskPaper – kliknij
TaskPaper w AppStore – kliknij

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

 1. pawel_z_wrocka

  „Ostatnio pisząc o Things część z Was zasugerowała mi…” – powinno być „Kiedy ostatnio pisałem o Things, część z Was zasugerowała mi…”
  „Pomimo używania Things, aplikacja TaskPaper ląduje w moim Docku” – powinno być „Mimo, że używam Things, aplikacja TaskPaper ląduje w moim Docku”.
  Przepraszam, ale to kolejny raz, kiedy napotykam tu błąd typu „idąc do szkoły, świeciło słońce”.

  • Przemysław Marczyński

   A dziś na złość nie poprawię. Niech mi przypomina o poprawnej składni.
   BTW TaskPaper się podoba?
   PS. Byłbym wdzięczny za uwagi na e-mail. Wstydzę się potem przez cały tydzień. Z góry dzięki!